• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24329 - تاریخ انتشار : سه شنبه 30 آذر 1395 - ساعت: 18:36

چاپ
لزوم حمایت از مردم بدون گرایش‌های سیاسی/ وقف می‌تواند در حوزه اقتصاد نقش‌آفرینی کند

فرماندار میاندورود تأکید کرد

لزوم حمایت از مردم بدون گرایش‌های سیاسی/ وقف می‌تواند در حوزه اقتصاد نقش‌آفرینی کند


فرماندار شهرستان میاندورود بر لزوم حمایت از مردم بدون گرایش‌های سیاسی تأکید کرد و گفت: وقف می‌تواند در حوزه‌های مختلف مانند فرهنگ، دین، اقتصاد و سلامت جامعه نقش‌آفرینی کند.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری بعد از ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان که در فرمانداری میاندورود برگزار شد، اظهار کرد: سه دسته از افراد با مردن پرونده اعمال‌شان بسته نمی‌شود از جمله کسی که فرزندان خوب داشته، آثار علمی تأثیرگذار در جامعه داشته باشد و افرادی که مال خود را وقف کنند.

وی با بیان اینکه بقاع متبرکه یکی از اموری است که نقشی اساسی در موضوعات فرهنگی دارند، افزود: بقاع متبرکه کانون توجه‌های فرهنگی و مذهبی هستند که باید به آنها بیشتر توجه شود.

فرماندار میاندورود خاطرنشان کرد: شعار ما مردمداری و حمایت از مردم بدون گرایش‌های سیاسی است و حجت‌الاسلام سوادکوهی در طول سه سال فعالیت خود در این شهرستان با دلسوزی و پشتکار عملکرد خوبی از خود بر جای گذاشته است.

این مسؤول با بیان اینکه وقف می‌تواند در حوزه‌های مختلف مانند حوزه فرهنگ، دین، اقتصاد و سلامت جامعه نقش‌آفرینی کند، گفت: اوقاف از دستگاه‌هایی به‌شمار می‌رود که خدمات دینی، فرهنگی، قرآنی، مذهبی و اقتصادی ارائه می‌دهد.

* ثبت 27 امام‌زاده میاندورود در سامانه جامع

رئیس سابق اداره اوقاف و امور خیریه میاندورود در این مراسم با اشاره به اینکه قبل از شروع هرکاری باید با مردم دوست و همراه باشیم، گفت: در گام نخست باید مردم را با اقدامات و فعالیت‌های اداره خود دوست کنیم.

حجت‌الاسلام فتاح سوادکوهی با اشاره به اینکه سه سال به‌عنوان نخستین مسؤول اوقاف میاندورود فعالیت کردم، اظهار کرد: مسؤولیت راه‌اندازی اوقاف و امور خیریه این شهرستان به بنده سپرده شد و تلاش‌های زیادی در این زمینه صورت گرفت.

وی با اعلام اینکه زندگی ما بر روی وقف است، افزود: میاندورود موقوفات زیادی ندارد و در این زمینه باید تلاش‌های بیشتری صورت گیرد.

رئیس سابق اداره اوقاف و امور خیریه میاندورود در پایان با بیان اینکه در سال 93 حدود 12 میلیون تومان از محل نیت عزاداری سیدالشهدا در این شهرستان هزینه شد، گفت: 23 بقعه متبرکه میاندورود در سامانه جامع ثبت بود که با شناسایی شجره‌نامه‌ها چهار بقعه متبرکه و امام‌زاده شناسایی شد.مطالب مرتبط با : لزوم حمایت از مردم بدون گرایش‌های سیاسی/ وقف می‌تواند در حوزه اقتصاد نقش‌آفرینی کند
دیدگاه شما در مورد : لزوم حمایت از مردم بدون گرایش‌های سیاسی/ وقف می‌تواند در حوزه اقتصاد نقش‌آفرینی کند

لزوم حمایت از مردم بدون گرایش‌های سیاسی/ وقف می‌تواند در حوزه اقتصاد نقش‌آفرینی کند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ