• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24349 - تاریخ انتشار : شنبه 04 دی 1395 - ساعت: 22:24

چاپ
امروز دشمن مقابل ما دشمن اعتقادی است

فرمانده لشکر عملیاتی 25 کربلا:

امروز دشمن مقابل ما دشمن اعتقادی است


فرمانده لشکر عملیاتی 25 کربلا با تاکید بر اینکه امروز دشمن مقابل ما دشمن اعتقادی است، گفت: وجه تمایز ما امام و ولایت است که این تمایز از صدر اسلام تا به امروز وجود داشت.

به گزارش میانخبر، سردار حمیدرضا رستمیان در مراسم گرامیداشت روز ایثار و مقاومت، سالروز عملیات کربلای 4 و "روز شهرستان میاندورود" در مسجد صاحب الزمان(عج) شهر سورک با بیان اینکه دشمنی دشمنان اسلام ناب و اهل بیت در هر دوره‌ای از تاریخ تفاوت دارد، اظهار کرد: امروز انقلاب اسلامی به‌عنوان پرچم‌دار اسلام ناب دشمنان مستکبری مانند آمریکا و کشورهای تابع آنها مانند عربستان دارد.

وی با اشاره به اینکه شباهت‌هایی بین دشمنان صدر اسلام که خود را مسلمان می‌نامیدند با دشمنان امروز انقلاب اسلامی وجود دارد، افزود: امروز هم این اسلام توسط داعشیان و ارباران آنها چون عربستان و قطر در حال اجرا است.

فرمانده لشکر عملیاتی 25 کربلا با تاکید بر اینکه چهره واقعی دشمنان اسلام را در قیام عاشورا بهتر می‌بینیم، خاطرنشان کرد: همه کسانی که مقابل امام حسین(ع) صف‌آرایی کردند مسلمان بودند اما جزو حرام خواران و بی بصیرتان بودند و امام خود را نشناختند و عده‌ای هم به مال دنیا دل خوش کرده بودند.

رستمیان بیان کرد: در کربلا یاران امام حسین(ع) به‌دلیل اخلاص، صداقت، ولایت پذیری و اطاعت از امام ماندگار شدند و این صفت برای شهدای ما هم صدق می‌کند.

وی یادآور شد: دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی از همه حربه‌ها استفاده کرد و آخرین حربه آنها برای جلوگیری از پیشرفت و صدور انقلاب تحمیل جنگ بود.

رستمیان تصریح کرد: الگوی زندگی، سیاست، اقتصاد، صبر و بردباری مقاومتی به‌‎عنوان بهترین نوع مقاومت در زمان دفاع مقدس به وقوع پیوست.

یادگار هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه دشمن همواره همان دشمن است که روزی در قالب اسلام و امروز در قالب آل یهود و آل سعود وجود دارد، ادامه داد: باید دشمن را بشناسیم و چراغ سبز به آنها نشان ندهیم.

وی تاکید کرد: تمام مولفه‌های پیروزی ما در دفاع مقدس مانند ایمان، اعتقاد، اطاعت پذیری و روحیه هنوز هم به‌عنوان مولفه‌های پیروزی ما است.

رستمیان با اشاره به اینکه امروز دشمن به‌دنبال کشاندن جنگ به مرزهای ما است، افزود: آن زمان دفاع ما از مرزهای خودمان بود و امروز دفاع ما از مرزهای اسلامی است.

وی با تاکید بر اینکه امروز دشمن مقابل ما دشمن اعتقادی است، گفت: وجه تمایز ما امام و ولایت است که این تمایز از صدر اسلام تا به امروز وجود داشت.

رستمیان با بیان اینکه دشمنان به‌دنبال تخریب چهره اسلام و ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی هستند، اظهار کرد: دشمن به‌دنبال ایجاد اختلاف در داخل کشور و تجزیه کشورهای مسلمان است تا برای اسرائیل ایجاد امنیت کند و همه بحران‌ها و جنگ‌ها در منطقه در همین راستا است.

فرمانده لشکر عملیاتی 25 کربلا انقلاب اسلامی را هدیه خداوند دانست و گفت: در دفاع مقدس توانستیم انقلاب را صادر کنیم و پیام انقلاب را به همه برسانیم و مقاومت ما باعث شد بیداری اسلامی در منطقه شکل بگیرد.دیدگاه شما در مورد : امروز دشمن مقابل ما دشمن اعتقادی است

امروز دشمن مقابل ما دشمن اعتقادی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ