• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24350 - تاریخ انتشار : شنبه 04 دی 1395 - ساعت: 23:45

چاپ
مقاومت و اخلاص پیروزی می‌آورد

یادگار هشت سال دفاع مقدس:

مقاومت و اخلاص پیروزی می‌آورد


یادگار هشت سال دفاع مقدس گفت: مقاومت و اخلاص پیروزی می‌آورد و این بزرگترین درسی است که می‌توان از کربلای 4 آموخت.

به گزارش میانخبر، محمود محمدزاده در مراسم گرامیداشت مقاومت و ایثار، سالروز عملیات کربلای 4 و "روز شهرستان میاندورود" که درمسجد صاحب الزمان(عج) شهر سورک برگزار شد، اظهار کرد: در دفاع مقدس مردم حماسه‌ای خلق کردند که تا ابد ماندگار خواهد بود.

وی با بیان اینکه جنگ دو چهره ظاهری و باطنی دارد، افزود: چهره ظاهر همان توپ و تانک و تفنگ است و چهره باطنی تحول معنوی در مردم بود که امام(ره) آن را فتح و الفتوح این انقلاب خواندند.

یادگار هشت سال دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: رزمنده‌ای که از خانه می‌خواهد حرکت کند تا به خط مقدم برود باید خاک ریزهای مختلفی را عبور کند، دلبستگی به دنیا، زندگی و پول موانعی می‌تواند باشد که فرد در خط مقدم حضور پیدا نکند.

محمدزاده بیان کرد: بعضی‌ها دفاع مقدس را به‌عنوان سکوی پرش برای رسیدن به خدا انتخاب کرده بودند.

وی تصریح کرد: باید از شهدا درس مقاومت و پایداری آموخت و چیزی که می‌ماند عزت و عظمتی است که باید کسب کنیم.

جانباز مدافع حرم با بیان اینکه این انقلاب بزرگترین نعمتی است که خداوند به ما داده است، گفت: باید از شهدا و این الگوها درس بگیریم و ادامه دهنده راه آنها باشیم.

محمدزاده با اشاره به اینکه دشمنان دورتادور ما را برای نابودی جمهوری اسلامی گرفتند و باید آنقدر قدرتمند باشیم که دشمن نتواند کاری کند، خاطرنشان کرد: مقاومت و اخلاص پیروزی می‌آورد و این بزرگترین درسی است که می‌توان از کربلای 4 آموخت.مطالب مرتبط با : مقاومت و اخلاص پیروزی می‌آورد
دیدگاه شما در مورد : مقاومت و اخلاص پیروزی می‌آورد

مقاومت و اخلاص پیروزی می‌آورد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ