• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24352 - تاریخ انتشار : یکشنبه 05 دی 1395 - ساعت: 12:08

چاپ

خطری که از بیخ گوش تهرانی ها گذشت


سخنگوی سازمان آتش نشانی از جدا شدن تانکر ۳۱ هزار لیتری بنزین از کشنده در جنوب به شمال بزرگراه چمران خبر داد.

به گزارش میانخبر، سید جلال ملکی در گفت و با میزان گفت: ساعت ۲۳:۲۷ شب گذشته حادثه جدا شدن تانکر حامل بنزین به نیروهای سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله نیروهای ۵ ایستگاه سازمان آتش نشانی به همراه دو تانکر آب و همچین کف در محل حادثه حاضر شده و مشاهده کردند یک دستگاه تانکر ۳۱ هزار لیتری بنزین هنگام حرکت از کشنده جدا شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به ایجاد ترافیک شدید در محل حادثه اظهار کرد: این حادثه در جنوب به شمال بزرگراه چمران نرسیده به یادگار امام (ره) اتفاق افتاد و پس از آن شاهد بودیم که ترافیک بسیار شدیدی در محل حادثه ایجاده شده بود.

ملکی ادامه داد: با توجه به جدا شدن تانکر بنزین از کشنده و توقف آن در وسط بزرگراه احتمال برخورد خودروها با تانکر بنزین وجود داشت به همین خاطر با کمک نیروهای پلیس راهور محدودیت های ترافیکی در محل حادثه اعمال شد.

وی با اشاره به تخلیه بنزین از تانکر با کمک تانکر جدید خاطر نشان کرد: پس از این حادثه موضوع را به وزارت نفت اعلام کردیم و بلافاصله تانکر سوخت جدید در محل حادثه حاضر و بنزین موجود در تانکر حادثه دیده تخلیه و پس از آن نسبت به آرام سازی منطقه اقدام شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تاکید کرد: خوشبختانه در این حادثه نشت بنزین نداشتیم و نیروهای سازمان آتش نشانی ساعت ۳:۴۸ بامداد عملیات خود را به پایان رساندند.


منبع : پیک نکا

مطالب مرتبط با : خطری که از بیخ گوش تهرانی ها گذشت
دیدگاه شما در مورد : خطری که از بیخ گوش تهرانی ها گذشت

خطری که از بیخ گوش تهرانی ها گذشت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ