• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24360 - تاریخ انتشار : یکشنبه 05 دی 1395 - ساعت: 12:47

چاپ

توضیح سرمربی الاهلی درباره سرنوشت جباری


سرمربی تیم فوتبال الاهلی قطر در مصاحبه با روزنامه الوطن این کشور به تشریح سرنوشت مجتبی جباری، هافبک ایرانی تیمش پرداخت.

به گزارش میانخبر، تیم الاهلی پس از اخراج لوکا بوناچیچ از سمت سرمربیگری و روی کار آمدن یوسف آمدن در هشت بازی اخیر فقط هفت امتیاز کسب کرده است.

یوسف آدم، سرمربی تیم الاهلی درباره روند نتیجه‌گیری تیمش به روزنامه الوطن قطر گفت: می‌دانم این نتایج جاه‌طلبی‌های هواداران و مسئولان باشگاه الاهلی را برآورده نمی‌کند، اما باید بگویم با دشواری‌هایی در طول بازی‌ها مواجه شده‌ایم. متأسفانه در دقایق پایانی بسیاری از دیدارهای لیگ با ضعف بدنی بازیکنان روبه‌رو و با مشکلاتی دست به گریبان شدیم. از سوی دیگر خط میانی نقش اساسی در اجرایی کردن برنامه‌های تاکتیکی هر تیم دارد و ما در این پست مجتبی جباری را در اختیار داریم که او هم مصدوم شده است.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت مصدومیت مجتبی جباری گفت: نمی‌دانیم جباری چقدر زمان نیاز دارد تا به ترکیب تیم الاهلی بازگردد و به همین خاطر همه چیز به مدت زمان غیبت این بازیکن بستگی دارد. اگر جباری یک یا دو ماه حضور نداشته باشد باشگاه الاهلی باید بازیکن جایگزینی را پیدا کند. البته اگر زمان غیبت جباری کمتر از یک ماه باشد او همچنان همراه تیم الاهلی خواهد بود.

آدم درباره سیدعدنان، مدافع بحرینی تیم الاهلی که با قراردادی سه ماه جایگزین پژمان منتظری، ملی‌پوش ایرانی شده بود نیز گفت: باشگاه به این نتیجه رسیده که عدنان همچنان با ما همکاری‌اش را ادامه دهد و در این زمان نمی‌توانیم به دنبال بازیکن دیگری در پست او باشیم.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : توضیح سرمربی الاهلی درباره سرنوشت جباری
دیدگاه شما در مورد : توضیح سرمربی الاهلی درباره سرنوشت جباری

توضیح سرمربی الاهلی درباره سرنوشت جباری تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ