• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24386 - تاریخ انتشار : دوشنبه 06 دی 1395 - ساعت: 11:55

چاپ

اعتراض متهمان پرونده سفارت عربستان به حکم دادگاه


پنج تن از متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان که به ۶ ماه حبس محکوم شده بودند، به حکم شعبه ۱۰۵۸ دادگاه کارکنان دولت اعتراض کردند.

به گزارش میانخبر، پنج تن از متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان که به ۶ ماه حبس محکوم شده بودند، به حکم شعبه ۱۰۵۸ دادگاه کارکنان دولت اعتراض کردند.

مصطفی شعبانی وکیل چند تن از متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان در گفت وگو با تسنیم با اعلام این خبر اظهار کرد: از مجموع 20 متهم این پرونده، آن دسته از افرادی که تبرئه شدند یا حکم به حبس تعلیقی گرفتند، اعتراض نکردند و پنج نفر که به 6 ماه حبس محکوم شده بودند، به رأی دادگاه اعتراض کردند.

این وکیل دادگستری گفت: پرونده هنوز به دادگاه تجدیدنظر ارسال نشده زیرا حکم یکی از متهمان به صورت غیابی صادر شده بود که آن فرد تقاضای واخواهی کرد و باید تعیین تکیلف شود.

به گفته شعبانی، جلسه رسیدگی به واخواهی این متهم، 29 آذر برگزار شد و طی روزهای آینده دادگاه تصمیم خود را اعلام می‌کند.

دادگاه رسیدگی به اتهامات 20 نفر از متهمان پرونده حمله به سفارت عربستان، 28 و 29 تیر امسال در شعبه 1058 دادگاه کارکنان دولت برگزار شد. بخش دیگر این پرونده در دادگاه ویژه روحانیت مفتوح است که گفته می‌شود احکام متهمان در آن بخش از پرونده نیز صادر شده است.

پرونده تعرض به سفارت عربستان با اعلام جرم دادستانی تهران به اتهام تخریب عمدی سفارت و اخلال در نظم عمومی تشکیل شده بود که دادگاه در ارتباط با اتهام اخلال در نظم عمومی برای متهمان حکم صادر کرد اما به خاطر نبود شاکی خصوصی، به اتهام تخریب عمدی سفارت رسیدگی نکرد و آن را به دادسرا بازگرداند.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : اعتراض متهمان پرونده سفارت عربستان به حکم دادگاه
دیدگاه شما در مورد : اعتراض متهمان پرونده سفارت عربستان به حکم دادگاه

اعتراض متهمان پرونده سفارت عربستان به حکم دادگاه تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ