• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24387 - تاریخ انتشار : دوشنبه 06 دی 1395 - ساعت: 12:00

چاپ
بدهی بیمه‌ها از مرز 12 هزار میلیارد هم گذشت

بدهی بیمه‌ها از مرز 12 هزار میلیارد هم گذشت


معاون درمان وزارت بهداشت مطالبات وزارت بهداشت را بیش از 12 هزار میلیارد اعلام کرد و گفت: هر سندی که بخواهند ارائه می‌دهیم.

به گزارش میانخبر، تا امروز سازمان تامین اجتماعی هیچ پرداختی به بیمارستان‌های وزارت بهداشت نداشته و امیدواریم وعده‌ها هرچه زودتر عملیاتی شود.

وی در خصوص بیمه سلامت نیز افزود: این سازمان تاکنون هزار و 200 میلیارد از بدهی هایش را در قالب پرداخت نقدی و بخشی از آن را در قالب اوراق به بیمارستان ها پرداخت کرده است البته پرداختی به پرسنل به صورت نقدی صورت می گیرد. از طرفی حجم مطالبات ما از سازمان های بیمه‌گر بسیار بیشتر از این ارقام است.

آقاجانی مطالبان وزارت بهداشت را بیش از 12 هزار میلیارد تومان اعلام کرد و ادامه داد: امیدواریم هرچه زودتر هشت هزار میلیاردی که در مجلس به تصویب رسید، به بیمه سلامت اختصاص یابد تا مشکلاتش مرتفع شود.

معاون درمان وزیر بهداشت عنوان کرد: نزدیک به شش ماه است از سازمان تامین اجتماعی دریافتی عمده ای نداشتیم و مطالبات یک سال به تعویق افتاده است. امیدواریم بیش از این، خدمت رسانی بیمارستان ها دچار بحران نشوند.

وی در پاسخ به درخواست معاون رفاه اجتماعی وزارت بهداشت مبنی بر ارائه اسناد مطالبات از بیمه سلامت، یادآور شد: اسناد را ارائه می دهیم.


منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط با : بدهی بیمه‌ها از مرز 12 هزار میلیارد هم گذشت
دیدگاه شما در مورد : بدهی بیمه‌ها از مرز 12 هزار میلیارد هم گذشت

بدهی بیمه‌ها از مرز 12 هزار میلیارد هم گذشت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ