• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24403 - تاریخ انتشار : دوشنبه 06 دی 1395 - ساعت: 20:33

چاپ
شهدای ماکران با هتریک جواد غلامی جشن صعود گرفت

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود خبر داد

شهدای ماکران با هتریک جواد غلامی جشن صعود گرفت


مختار مهدوی از صعود تیم فوتبال شهدای ماکران میاندورود به مرحله بعد لیگ دسته سه فوتبال کشور خبر داد.

به گزارش میانخبر، مختار مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از صعود تیم فوتبال شهدای ماکران میاندورود به مرحله بعد لیگ دسته سه فوتبال کشور خبر داد.

وی بیان کرد: تیم شهدای ماکران میاندورود در هفته ماقبل پایانی گروه دوم لیگ دسته سه فوتبال کشور برابر میزبان خود سرخ جامگان آریا به برتری پرگل چهار بر صفر دست یافت.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود خاطرنشان کرد: جواد غلامی که در فصل گذشته آقای گل لیگ برتر مازندران شده بود در این دیدار هتریک کرد و سازنده گل دیگر تیمش نیز بود و تا این لحظه آقای گل این رقابت‌ها است.

مهدوی افزود: شهدای ماکران میاندورود پدیده این فصل از رقابت‌های لیگ دسته سه کشور تنها نماینده مازندران است که از این مرحله صعود کرده است.

وی تصریح کرد: این تیم با استفاده از استعداد افراد حاضر در شهرستان چنین نتایجی را رقم زده است که این موفقیت‌ها می‌طلبد مسئولان ارشد استان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی نگاه ویژه‌ای به این تیم داشته باشند.

مهدوی همچنین با تشکر از حمایت‌های مردم و تماشاگران از این تیم، گفت: اتحاد و استفاده از ظرفیت جوانان شهرستان میاندورود باعث به‌وجود آمدن چنین نتایج خوبی برای این تیم شده است.دیدگاه شما در مورد : شهدای ماکران با هتریک جواد غلامی جشن صعود گرفت

شهدای ماکران با هتریک جواد غلامی جشن صعود گرفت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ