• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24446 - تاریخ انتشار : سه شنبه 07 دی 1395 - ساعت: 13:17

چاپ

دستگیری 25 اراذل و اوباش سابقه دار در اردبیل


25 اراذل واوباش سابقه دار دراردبیل دستگیر شدند.

به گزارش میانخبر، دادستان عمومی وانقلاب اردبیل گفت:با تلاش ماموران دستگاه های قضایی امنیتی و دادستانی 25 اراذل و اوباش سابق دار اردبیلی دستگیر واین افراد برای بررسی پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.


عتباتی که صبح امروز در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم در دادگستری اردبیل سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: در این زمینه نامه هایی از سوی همشهریان اردبیل برای برخورد با اراذل و اوباش به دادگستری ارائه شده بود که مانیز در سریعترین زمان ممکن توانستیم این افراد را دستگیر وتحویل مراجع قضایی بدهیم.

دادستان اردبیل از برخورد شدید وکیفری با افرادی که آرامش عمومی رابرهم میزنند خبرداد و گفت: با همکاری نیروی انتظامی وماموران دستگاه های قضایی پاتوق های اراذل و اوباش و افرادی که با مصرف مشروبات الکلی امنیت مردم را به خطرانداخته بودند شناسایی واقدامات لازم دراین زمینه انجام شد.

درادامه معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری نیز از کاهش 4 درصدی کلیه جرایم دراستان نسبت به سال گذشته خبردادو افزود:مهمترین اولویت دادگستری استان پیشگیری از اسیب های اجتماعی است که اقدامات قابل توجهی در این زمینه توسط دستگاه های مربوطه انجام شده است.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : دستگیری 25 اراذل و اوباش سابقه دار در اردبیل
دیدگاه شما در مورد : دستگیری 25 اراذل و اوباش سابقه دار در اردبیل

دستگیری 25 اراذل و اوباش سابقه دار در اردبیل تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ