• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24447 - تاریخ انتشار : سه شنبه 07 دی 1395 - ساعت: 13:18

چاپ

عراق در پی برگزاری دیداری دوستانه با تیم ملی ایران


تیم ملی فوتبال عراق به دنبال برگزاری یک دیدار دوستانه با ایران در تهران است.

به گزارش میانخبر، تیم‌ ‌ملی فوتبال عراق خود را آماده دور برگشت انتخابی جام جهانی 2018 روسیه می‌کند. شاگردان راضی شنیشل در دور رفت عملکرد خوبی از خود نشان ندادند و از پنج دیداری که به میدان رفتند تنها یک پیروزی را به دست آوردند. تیم‌ ‌ملی فوتبال عراق برای آمادگی بهتر در دور برگشت قصد دارد که در یک دیدار دوستانه به مصاف ایران برود.

محمد خلف مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال عراق در این باره گفت‌: راضی شنیشل، سرمربی تیم دوست دارد که توانایی تیم خود را برابر ایران محک بزند و به دنبال برگزاری یک دیدار دوستانه با ایران در تهران هستیم. او از فدراسیون خواسته تا شرایط برگزاری یک دیدار دوستانه با ایران را فراهم کند، چرا که ایران شانس بالایی برای صعود به جام جهانی را دارد و بهترین نتیجه‌ را در دور رفت کسب کرده است.

مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال عراق تاکید کرد که پیشنهاد عراق برای دیدار دوستانه برابر ایران روزهای پایانی اسفند ماه خواهد بود.

با وجود این که فدراسیون فوتبال عراق پیش از این تاکید کرده بود که در عربستان به میدان نخواهد رفت اما حکم دادگاه داوری ورزشی باعث شده است تا عراقی‌ها قبول کنند که دیدار برگشت را در خاک سعودی‌ها به میدان بروند.

خلف گفت‌: در هفته دوم دور برگشت در جده به مصاف عربستان می رویم. تیم میزبان فشار هواداران خودی را تحمل خواهد کرد. از انگیزه بالای برای این دیدار برخوردار هستیم و نهایت تلاش خود را به کار می گیریم تا پیروز شویم.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : عراق در پی برگزاری دیداری دوستانه با تیم ملی ایران
دیدگاه شما در مورد : عراق در پی برگزاری دیداری دوستانه با تیم ملی ایران

عراق در پی برگزاری دیداری دوستانه با تیم ملی ایران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ