• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24450 - تاریخ انتشار : سه شنبه 07 دی 1395 - ساعت: 13:20

چاپ

طلب ۱۸هزار میلیاردی شهرداری تهران از دولت‌ها


رئیس شورای شهر تهران با اعلام اینکه درست است که رقم 18 هزار میلیارد تومانی که به عنوان بدهی دولت گفته می شود مربوط به تمامی دولت هاست، تاکید کرد که 1 هزار میلیارد تومان بدهی مربوط به دولت کنونی است که در سال 89 و 90 مصوب شده، اما از آن زمان تاکنون به شهرداری تهران پرداخت نشده است.

به گزارش میانخبر، مهدی چمران در توضیحاتی در خصوص میزان بدهی های دولت در زمینه توسعه حمل و نقل عمومی، خطاب به برخی اعضای شورای شهر که منتقد به طرح بدهی های دولت به شهرداری تهران بودند، تصریح کرد: اگر بخواهیم منصفانه بحث کنیم آقای سرخو باید بگوییم که دولت پول مصوب را نداده است، پس بی جهت این بحث ها را کش ندهید.

وی با اعلام اینکه دولت باید برای توسعه مترو و اتوبوس بودجه هایی را تخصیص دهد، خاطر نشان کرد: اینکه دولت پول کم داشته یا اینکه می گفته می شود پول نداریم یا تعللی صورت می گیرد یا توجه خاطر وجود ندارد، هرچه هست مشکل زا است.

رییس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه اگر دولت بودجه های مصوب را نمی دهد، حداقل می تواند در هیات دولت از شماره گذاری موتورسیکلت های کاربراتوری ممانعت به عمل آورد، متذکر شد: اعلام شده که 430 هزار موتورسیکلت کاربراتوری در صف شماره گذاری هستند خطاب به دولت می گویم که تورا به خدا اجازه شماره گذاری ندهند.

چمران با تاکید بر اینکه این خواسته نه بزرگ است و نه نشدنی، خاطرنشان کرد: همه نمایندگان مردم در شورا می گویند که انجام این شماره گذاری واقعا خطرناک است و عده ای از قبل می دانستند که نباید این موتورها را بسازند، اما شاهد تولید این حجم از موتورسیکلت ها هستیم. پس خواهش کوچکی است که اعضای شورا از دولت دارند این است که اجازه تصویب و شماره گذاری ندهد و یا اگر صدور مجوز تصویب شده به قبل از تصویب بازگردد.


منبع : فردا

مطالب مرتبط با : طلب ۱۸هزار میلیاردی شهرداری تهران از دولت‌ها
دیدگاه شما در مورد : طلب ۱۸هزار میلیاردی شهرداری تهران از دولت‌ها

طلب ۱۸هزار میلیاردی شهرداری تهران از دولت‌ها تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ