• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24452 - تاریخ انتشار : سه شنبه 07 دی 1395 - ساعت: 13:22

چاپ

قیمت گوشت گرم‌تر شد


رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان این که قیمت گوشت در بازار توسط عرضه کنندگان تعیین می‌شود، گفت: با توجه به این امر که مسئولین امور پشتیبانی دام کشور اعلام کردند در وضعیت ملتهب کنونی بازار از ذخایر استفاده می‌کنند و امید می‌رود قیمت‌ها در روزهای آینده شکسته شود و به ثبات برسد.

به گزارش میانخبر، علی اصغرملکی در ارتباط با افزایش قیمت گوشت گوسفندی در روزهای اخیر و جهش قیمت به بالای 40هزار تومان، اظهار کرد: قیمت گوشت در بازار متناسب با عرضه و تقاضا تعیین می‌شود وقیمت عرضه‌کنندگان با توجه به نوسان‌های قیمت گوشت این محصول را عرضه می‌کنند.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی افزود: در حال حاضر قیمت تفکیک شده‌ از بازار گوشت نمی‌توان اعلام کرد زیرا عرضه کنندگان گوشت را با توجه به قیمت خرید خود عرضه می‌کنند.

وی با بیان این که در وضعیت فعلی امکان رصد صادرات توسط اتحادیه وجود ندارد، گفت: تمام تمرکز اتحادیه به روی بازار داخلی بوده و با توجه به این امر که مسئولین امور پشتیبانی دام کشور اعلام کردند در وضعیت ملتهب کنونی بازار از ذخایر استفاده می‌کنند و امید می‌رود قیمت‌ها در روزهای آینده شکسته شود و به ثبات برسد.

ملکی با اشاره به این که واردات همچنان در سطح پایین انجام می‌گیرد، تصریح کرد: در حال حاضر واردات به کشور به صورت محدود انجام می‌شود و اکثر این واردات از کشورهای آسیای میانه صورت می‌گیرد.


منبع : فردا

دیدگاه شما در مورد : قیمت گوشت گرم‌تر شد

قیمت گوشت گرم‌تر شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ