• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24463 - تاریخ انتشار : سه شنبه 07 دی 1395 - ساعت: 13:44

چاپ

بازداشت سارقان مسلح مغازه های تهران


دادستان عمومی و انقلاب تهران از دستگیری اعضای باند سرقت مسلحانه مغازه های شهر تهران خبر داد و اقدام آنان را مصداق محاربه خواند .

به گزارش میانخبر، عباس جعفری دولت آبادی با اعلام اینکه اعضای این باند در یک هفته، 18 سرقت مسلحانه از مغازه ها انجام داده اند، افزود‌: 9 فقره سرقت در 22 آذر صورت گرفت .

وی درباره شگرد سارقان گفت‌: اعضای این باند که در قرچک ورامین ساکن بوده اند، شب ها با همراه داشتن سلاح گرم به شهر تهران وارد و به ویژه در ساعات پایانی شب با ورود به مغازه ها و صنوف مختلف، سرقت می کردند.

دادستان تهران با اشاره به نحوه ارتکاب سرقت ها که به نحو مسلحانه و با ایجاد رعب و وحشت میان مردم و مغازه دارها و سلب امنیت عموم همراه بوده است، اقدام آنان را مصداق محاربه دانست و افزود: در این نوع پرونده ها که مشتمل بر جرایم خشن و مهم است، سرعت رسیدگی ، اهمیت زیادی دارد و در خصوص این پرونده، سرعت عمل و قاطعیت پلیس و سرپرست دادسرای ویژه سرقت قابل تقدیر است.

وی با اعلام کشف چندین سلاح کمری و فشنگ از دستگیرشدگان، از ارجاع این پرونده به شعبه اول بازپرسی دادسرای ویژه سرقت و تفهیم اتهام محاربه به متهمان خبر داد.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : بازداشت سارقان مسلح مغازه های تهران
دیدگاه شما در مورد : بازداشت سارقان مسلح مغازه های تهران

بازداشت سارقان مسلح مغازه های تهران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ