• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24469 - تاریخ انتشار : سه شنبه 07 دی 1395 - ساعت: 13:51

چاپ

سه کتاب با موضوع فتنه رونمایی می‌شود


آیین رونمایی از سه عنوان کتاب با موضوع فتنه 88 با عناوین «نقش امام خامنه‌ای در در مهار فتنه 88»٬ «کتاب عکس با موضوع فتنه 88» و «اصلاحات و براندازی نرم» برگزار می‌شود.

به گزارش میانخبر، آیین رونمایی از سه عنوان کتاب با موضوع فتنه 88 با عناوین «نقش امام خامنه‌ای در در مهار فتنه 88»٬ «کتاب عکس با موضوع فتنه 88» و «اصلاحات و براندازی نرم» برگزار می‌شود.

این مراسم ساعت 10 فردا (چهارشنبه) با حضور مقامات لشکری و کشوری در فرهنگسرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی٬ نرسیده به پل سیدخندان٬ پارک اندیشه برگزار خواهد شد.

کتاب «اصلاحات و براندازی نرم» کنکاشی مختصر در مبانی نظری اصلاحات و اقدام و عمل اصلاح‌طلبان که در سه دوره پیدایش و تکوین بسط و گسترش و در نهایت افول آن ساماندهی شده است.


کتاب «نقش امام خامنه‌ای در در مهار فتنه 88» با بررسی مختصر تاریخچه انتخابات دهم ریاست جمهوری٬ بروز و استمرار فتنه 88 نقش حضرت امام خامنه‌ای را در مهار فتنه مذکور تبیین کرده است.

کتاب «کتاب عکس با موضوع فتنه 88» نیز به صورت دیجیتالی تهیه و تدوین شده است که مجموعه‌ای از عکس‌های با موضوع فتنه 88 را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : سه کتاب با موضوع فتنه رونمایی می‌شود
دیدگاه شما در مورد : سه کتاب با موضوع فتنه رونمایی می‌شود

سه کتاب با موضوع فتنه رونمایی می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ