• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24470 - تاریخ انتشار : سه شنبه 07 دی 1395 - ساعت: 13:51

چاپ

به دنبال بازسازی تیم فوتبال نوجوانان


سرمربی تیم فوتبال نوجوانان گفت: به دنبال یک نتیجه معقول در مسابقات جام جهانی کوچک سن‌پترزبورگ هستیم.

به گزارش میانخبر، عباس چمنیان در خصوص وضعیت بازیکنان تیم فوتبال نوجوانان اظهار داشت: در دو اردوی گذشته سعی داشتیم از بازیکنان جدیدی که استعدادیابان، آنها را به کمیته جوانان معرفی کردند، استفاده کنیم. به دنبال بازسازی تیم هستیم تا علاوه بر بازیکنانی که در اختیار داریم، بتوانیم بازیکنان جدید را هم محک بزنیم تا از تمام پتانسیل‌های موجود استفاده کنیم.

وی ادامه داد: در همین راستا تا فرصت باقی مانده تا رقابت‌های جام جهانی به بازیکنان فعلی اکتفا نخواهیم کرد و برای رسیدن به این هدف نیاز به تلاش مضاعف و دو چندان داریم تا از تمام ظرفیت‌ها و بازیکنان مستعد موجود در کشور استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان درباره برگزاری جلسه با فریدون معینی و مرتضی محصص گفت: در خلال اردوی گذشته جلسه خوبی با فریدون معینی (سرپرست کمیته جوانان) و مرتضی محصص (رئیس کمیته فنی و توسعه) داشتیم و گزارش عملکرد تیم را در این دو اردو ارائه دادیم. همچنین درباره برنامه‌های پیش روی تیم نوجوانان و اقداماتی که باید تا مسابقات جام جهانی 2017-هند انجام شود را در آن جلسه مطرح و درباره آن بحث و آن را بررسی کردیم که خوشبختانه از این برنامه معینی و محصص استقبال کردند.

چمنیان خاطرنشان کرد: ما علاوه بر پیش‌بینی اردوها، برنامه‌هایی را هم از نظر فنی، ذهنی و روانی برای بازیکنان در رده نوجوانان در نظر داریم. به عقیده من این رده سنی نیاز به اقدامات بیشتری دارد. بدون تردید توجه به تیم‌های پایه تأثیر مستقیمی بر آمادگی روحی بازیکنان این رده خواهد داشت و بازیکنان نوجوان فوتبال کشورمان ظرفیت فوق‌العاده‌ای دارند.

وی در خصوص شناخت حریفان در تورنمنت جام جهانی کوچک گفت: با تیم‌های اسلوونی، مولداوی و سن‌پترزبورگ همگروه شدیم. تیم‌های شرق اروپا منظم و فیزیکی بازی می‌کنند و دارای تکنیک قوی هم هستند. بر همین اساس سعی داریم در این اردو ببیشتر روی این موضوع متمرکز شویم و جنگندگی بازیکنان را بالا ببریم تا بتوانیم یک نتیجه خوب و معقول از این مسابقات به دست بیاوریم.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان درباره حضور بازیکنان این تیم در مسابقات لیگ برتر تصریح کرد: محمد شریفی یکی از بازیکنان تیم ما است که رکورددار جوانترین بازیکن لیگ برتر است و در تیم استقلال خوزستان بازی می‌کند. همچنین 3 بازیکن دیگر ما در تیم‌های بزرگسالان فولاد خوزستان و استقلال خوزستان حضور دارند که به نظرم این امید وجود دارد که در سال آینده نگاه مثبت‌تری به جوانان وجود داشته باشد و بیشتر در لیگ برتر به بازی گرفته شوند.

چمنیان تأکید کرد: به عقیده من برخی از بازیکنان تیم نوجوانان ظرفیت بازی کردن در لیگ برتر را دارند، مانند محمد شریفی که خودش را در تیم استقلال خوزستان ثابت کرد. خوشبختانه در فوتبال خوزستان، نگاه جدی‌تری به جوان‌ها وجود دارد و همیشه پیشگام توجه به بازیکنان بازیکنان پایه است که این‌ها می‌تواند نقاط امیدوار کننده‌ای برای این رده سنی باشد.

وی در پایان، درباره برنامه‌های پیش رو گفت: اردوی جدید ما از روز یکشنبه 12 دی در کمپ تیم‌های ملی آغاز می‌شود و هفدهم جهت شرکت در مسابقات جام جهانی کوچک عازم سن‌پترزبورگ می‌شویم.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : به دنبال بازسازی تیم فوتبال نوجوانان
دیدگاه شما در مورد : به دنبال بازسازی تیم فوتبال نوجوانان

به دنبال بازسازی تیم فوتبال نوجوانان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ