• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24492 - تاریخ انتشار : سه شنبه 07 دی 1395 - ساعت: 16:20

چاپ
واکنش مردم در 9 دی دفاع کامل از نظام، رهبری و عاشورا بوده است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود:

واکنش مردم در 9 دی دفاع کامل از نظام، رهبری و عاشورا بوده است


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود، گفت: واکنش مردم در 9 دی مقابله با جریان یا شخص خاصی نبوده است بلکه دفاع کامل از نظام و رهبری و عاشورا بوده است که نظام اسلامی از یک چالش جدی و خطرناک عبور داد.

به گزارش میانخبر، حسین جناسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با بیان اینکه 9 دی یک مناسبت ملی است، اظهار کرد: آنچه در 9 دی سال 88 در سراسر کشور ‌اتفاق افتاد یک واکنش ملی و یک حرکت خودجوش مردمی و عظیم در مقابله با کسانی بود که ارزش و‌ اصول انقلاب را هدف قرار داده بودند.

وی بیان کرد: 9 دی فرصتی است برای روشنگری که باید درس و عبرت آن را برای جلوگیری از چالش‌های آینده برای مردم بازگو و تبیین کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود، خاطرنشان کرد: 9 دی یکی از مناسبت‌های ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است که تنها با اراده الهی و تکیه مردم و هدایت و مدیریت رهبر معظم انقلاب شکل گرفت.

جناسمی افزود: فتنه 88 اقدام از پیش طراحی شده با هدف براندازی نرم با استفاده از الگو انقلاب رنگی بود.

وی با تاکید بر اینکه فتنه 88 نظام را نشانه گرفته بود، اضافه کرد: واکنش مردم در 9 دی مقابله با جریان یا شخص خاصی نبوده است بلکه دفاع کامل از نظام و رهبری و عاشورا بوده است که نظام اسلامی از یک چالش جدی و خطرناک عبور داد.

جناسمی با اشاره به اینکه مصداق امروز فتنه، نفوذ و مروجان تسلیم و سازش با آمریکا هستند، یادآور شد: فتنه گران 88 بانیان دیروز تحریم و مروجان امروز تسلیم در جامعه هستند و کسانی که به مسئله نفوذ بی‌توجه هستند بسته نفوذ را در کشور فراهم می‌کنند، همان کسانی که فتنه را به راه انداختند و در راهبرد تحریم به دشمن مشورت می‌دادند‌ امروز خط سازش با آمریکا را مطرح و ترویج می‌کنند.

این مسئول وجود تفکر سازش و اعتماد به آمریکا را یکی از جدی‌ترین نشانه‌های حیات سیاسی فتنه در کشور دانست و گفت: آنان برای فشار به ایران به غربی‌ها تحریم‌های فلج کننده را توصیه می‌کنند.

جناسمی، خاطرنشان کرد: 9 دی قیام علیه کسانی بود که با بهانه قرار دادن انتخابات ارزش‌های انقلاب و نظام را نشانه گرفتند.دیدگاه شما در مورد : واکنش مردم در 9 دی دفاع کامل از نظام، رهبری و عاشورا بوده است

واکنش مردم در 9 دی دفاع کامل از نظام، رهبری و عاشورا بوده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ