• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24499 - تاریخ انتشار : سه شنبه 07 دی 1395 - ساعت: 17:13

چاپ

مهر تایید نمایندگان مجلس بر حساب‌های قوه قضائیه


210 نفر از نمایندگان مجلس در بیانیه‌ای اعلام کردند حساب سپرده مورد مناقشه به نام «قوه قضائیه» است و از جهات مجوزهای شرعی و قانونی دارای ایراد نیست.

به گزارش میانخبر، احمد امیرآبادی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه‌شنبه) پارلمان بیانیه 210 نفر از نمایندگان که درباره موضوعات مطرح شده درباره حساب‌های قوه قضائیه بود را قرائت کرد که متن آن به شرح ذیل است:


بسم‌الله الرحمن الرحیم

ما جمعی از نمایندگان ملت به نمایندگی از طرف امضاکنندگان این بیانیه در خصوص حساب‌های قوه قضائیه با توجه به اینکه حل مشکلات اصلی مردم در گروه همکاری صادقانه قوای سه‌گانه است، از ریاست محترم قوه قضائیه در خصوص شبهات مطرح شده جویا شدیم. ایشان همه اسناد و مدارک مربوط به حساب‌ها را در اختیار ما قرار داده و ما به دقت آنها را بررسی کردیم و برایمان روشن شد که حساب سپرده مورد مناقشه به نام قوه قضائیه است و از جهات مجوزهای شرعی و قانونی دارای ایراد نیست.

طی جلساتی که با ریاست محترم قوه قضائیه داشتیم، همه سوالاتی که در ذهن نمایندگان بود را با صراحت با ایشان در میان گذاشتیم و ایشان نیز با سعه‌صدر و با صرف فرصت کافی به این سوالات پاسخ دادند و ما بهترین روش را همین گفت‌وگوهای صریح و منصفانه مسئولان با یکدیگر می‌دانیم.

نظرات رئیس محترم قوه قضائیه در خصوص مجلس و جایگاه آن و همکاری صمیمانه با قوه مقننه را همسو را نظرات حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب مبنی بر در رأس امور بودن مجلس، دریافت نمودیم.

بار دیگر تأکید می‌کنیم که امروز مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم مشکل اصلی کشور می‌باشد و مسئولان نظام در قوای سه‌گانه باید با اتحاد و همدلی و بدور از حاشیه‌سازی‌ها و مجادله‌های بی‌حاصل سیاسی به دنبال حل مشکلات مردم باشند.
بر این اساس هر گونه اقدامی که به همکاری قوای سه‌گانه آسیب برساند را از بین بردن فرصت خدمت به مردم می‌دانیم.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : مهر تایید نمایندگان مجلس بر حساب‌های قوه قضائیه
دیدگاه شما در مورد : مهر تایید نمایندگان مجلس بر حساب‌های قوه قضائیه

مهر تایید نمایندگان مجلس بر حساب‌های قوه قضائیه تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ