• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24529 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 دی 1395 - ساعت: 12:11

چاپ

تشکیل بسیج مردمی در عراق باعث شکست داعش شد


مسئول سازمان اردویی بسیج با بیان اینکه یکی از رموز موفقیت کشوری همچون عراق، تشکیل بسیج مردمی برای مبارزه با داعش بود، گفت: اقتدار ایران اسلامی در سطح منطقه به دلیل جان فشانی های بسیجیان است.

به گزارش میانخبر، سردار یعقوب سلیمانی مسئول سازمان اردویی بسیج با بیان اینکه امام خامنه ای، دشمن شناسی و دشمن ستیزی را به عنوان کار اصلی بسیج معرفی نموده اند، اظهار داشت: رهبر انقلاب فرموده اند که همه باید بدانند که توطئه‌ دشمن نسبت به انقلاب تمام نشده است و همه باید خود را سربازِ مدافع از ارزشهای انقلاب به‌حساب بیاورند؛ هر کدامِ ما هر جا مشغول خدمت هستیم، باید آن‌جا را سنگر بدانیم.


وی ادامه داد: یکی از رموز موفقیت کشوری همچون عراق، تشکیل بسیج مردمی برای مبارزه با داعش بود و به همین دلیل شاهد موفقیت های آنها در شکست این گروه تفکیری هستیم.
سردار سلیمانی با اشاره به اقتدار ایران اسلامی در سطح منطقه گفت: دشمن به این نتیجه رسیده‌ است که برای مذاکره بر سر ثبات منطقه باید ایران حضور داشته‌باشد و این اقتدار برای ایران را بسیجیان با جان‌فشانی خود در دفاع مقدس به همراه آورده‌اند.

وی با بیان اینکه مردم آمادگی این را دارند که زیر بار سلطه استکبار نروند و ادامه‌دهنده راه امام حسین(ع) در مبارزه با ظلم باشند،افزود: تمام بسیجیان تنها با یک فراخوان در صحنه‌ حاضر می‌شوند و این نشان از قدرت بالای بسیج است.

سردار سلیمانی ابراز داشت: استقامت و زیر بار نرفتن یعنی با تمام سختی‌ها می‌ایستیم و سرجلوی دشمن خم نمی‌کنیم.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : تشکیل بسیج مردمی در عراق باعث شکست داعش شد
دیدگاه شما در مورد : تشکیل بسیج مردمی در عراق باعث شکست داعش شد

تشکیل بسیج مردمی در عراق باعث شکست داعش شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ