• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24541 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 دی 1395 - ساعت: 12:54

چاپ

توصیه هاشمی‌نسب درمورد منصوریان


مربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد از سه تیم پرسپولیس، تراکتورسازی و ذوب‌آهن به عنوان مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر یاد کرد.

به گزارش میانخبر، سیدمهدی هاشمی‌نسب ضمن بیان این مطلب در مورد دلایل حضورش در سیاه‌جامگان اظهار داشت: من مدت‌ها از فوتبال دور بودم و نمی‌خواستم کار کنم، اما بعد از اینکه خداداد درخواست کمک کرد، نتوانستم به او پاسخ منفی بدهم. امیدوارم بتوانم برای این تیم مفید باشم و به بهبود شرایط سیاه‌جامگان کمک کنم. از امروز هم تمرینات استارت می‌خورد و باید برای نیم‌فصل دوم تلاش کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا سیاه‌جامگان می‌تواند در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی بگیرد؟»، عنوان کرد: الان تمام تیم‌های لیگ برتر قوی هستند و فاصله تیم‌ها کم است. ما هم کار سختی در پیش داریم و باید خودمان را برای نیم‌فصل دوم تقویت کنیم. باید سخت کار کنیم تا ضعف‌های‌مان برطرف شود.

مربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان در مورد رقابت مدعیان قهرمانی لیگ برتر خاطر گفت:‌ نمی‌توان پیش‌بینی کرد چه تیمی قهرمان خواهد شد، اما پرسپولیس، تراکتورسازی و ذوب‌آهن شانس خوبی برای قهرمانی دارند.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال در مورد وضعیت این تیم نیز خاطرنشان کرد: من معتقدم مسئولان باشگاه استقلال باید به منصوریان اطمینان کنند و به او زمان بدهند. این حرف را به‌عنوان فردی می‌زنم که فوتبال را از بیرون می‌بیند. شما دیدید که پرسپولیس از برانکو حمایت کرد و نتیجه‌اش را گرفت. اعتقاد من این است که مشکلات حاشیه‌ای استقلال بیشتر از مشکلات فنی است و اطراف این تیم نیاز به تغییر و تحول دارد.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : توصیه هاشمی‌نسب درمورد منصوریان
دیدگاه شما در مورد : توصیه هاشمی‌نسب درمورد منصوریان

توصیه هاشمی‌نسب درمورد منصوریان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ