• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24543 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 دی 1395 - ساعت: 12:57

چاپ

ترامپ ۲مشاورش را معرفی کرد


رئیس جمهور منتخب آمریکا اعلام کرد که توماس بوسرت مشاور سابق امنیت داخلی را به عنوان مشاور امنیت و مقابله با تروریسم کاخ سفید انتخاب کرده است.

به گزارش میانخبر، دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا روز سه شنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که توماس بوسرت مشاور سابق امنیت داخلی آمریکا در دوره ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش را به عنوان مشاور کاخ سفید در امور امنیتی و مقابله با تروریسم انتخاب کرده است.

بوسرت به عنوان دستیار رئیس جمهور در امور امنیتی و مقابله با تروریسم فعالیت خواهد کرد و مقام ارشد دولت ترامپ در امور مقابله با تروریسم خواهد بود.

ترامپ همچنین تصمیم گرفته است تا جیسون گرین بالت وکیل ارشد شرکت تجاری خود را نیز به عنوان مذاکره کننده ارشد بین المللی آمریکا معرفی نماید.

گرین بالت هم اکنون معاون مدیر عامل و رئیس بخش حقوقی سازمان اقتصادی و تجاری ترامپ است و بر امپراطوری اقتصادی ترامپ نظارت دارد.

در بیانیه تیم ترامپ برای معرفی گرین بالت اشاره ای به وظایف وی در این پست نشده است ولی سی ان ان به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرده است که گرین بالت می تواند در روند سازش خاورمیانه بین فلسطین و اسرائیل، روابط با کوبا و قراردادهای تجاری، با دولت ترامپ همکاری کند.

این بیانیه افزود: گرین بالت در جریان رقابت های انتخاباتی آمریکا، به ترامپ در زمینه منازعه اعراب و اسرائیل مشاوره داده است.


منبع : فردا

دیدگاه شما در مورد : ترامپ ۲مشاورش را معرفی کرد

ترامپ ۲مشاورش را معرفی کرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ