• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24559 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 دی 1395 - ساعت: 15:12

چاپ

قاتل ستایش از بیمارستان روانی مرخص شد


وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی از ترخیص موکلش از بیمارستان روانی خبر داد و افزود: قرار شده است ظرف امروز و نهایتا تا فردا «امیرحسین» به کانون اصلاح و تربیت بازگردد.

به گزارش میانخبر، وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی از ترخیص موکلش از بیمارستان روانی خبر داد و افزود: قرار شده است ظرف امروز و نهایتا تا فردا «امیرحسین» به کانون اصلاح و تربیت بازگردد.

مجتبی فرحبخش در گفتگو با مهر، در خصوص آخرین وضعیت پرونده قاتل ستایش قریشی گفت: هنوز دیوان عالی کشور، شعبه تعیین شده برای اعاده دادرسی و بررسی اعتراض به حکم را اعلام نکرده است.

وی در خصوص آخرین وضعیت جسمی و روحی موکلش گفت: امیر حسین ۱۰ روز پیش به دلیل شرایط روحی و روانی و پرخاشگری هایی که داشت، به بیمارستان اعصاب و روان منتقل شده بود.

وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی افزود: حال موکلم رو به بهبود است و قرار شده است امروز و در نهایت تا فردا از بیمارستان روانی ترخیص و به کانون اصلاح و تربیت بازگردد.

فرحبخش ترخیص از بیمارستان اعصاب و روان را طبق نظر پزشک اعلام کرد.

امیرحسین فردی است که سال گذشته، ستایش قریشی دختر افغان را به قتل رساند. نهایتا دادگاه قاتل این پرونده را به قصاص نفس در خصوص اتهام قتل عمد و یک بار اعدام در خصوص اتهام تجاوز به عنف و ۷۴ ضربه شلاق در خصوص اتهام جنایت بر میت محکوم کرد و با اعتراض وکیل مدافع امیرحسین پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شد.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : قاتل ستایش از بیمارستان روانی مرخص شد
دیدگاه شما در مورد : قاتل ستایش از بیمارستان روانی مرخص شد

قاتل ستایش از بیمارستان روانی مرخص شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ