• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24582 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 دی 1395 - ساعت: 16:48

چاپ

در صورت مشاهده کارتن خواب‌ها با ۱۳۷ تماس بگیرید


مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به فعالیت 19 مددسرا در پایتخت گفت: تلاش کردیم با ایجاد ظرفیت حدود 2 هزار نفری امکانات لازم را برای استقرار کارتن خواب ها در مددسراها فراهم کرده و با ارائه امکانات اولیه بهداشتی و غذای گرم حمایت لازم را از بی خانمان های پایتخت به عمل آوریم.

به گزارش میانخبر، رضا قدیمی با تاکید بر اینکه در 8 ماه اول امسال بیش از 168 هزار نفر در مددسراها حضور داشته اند، اظهار کرد: پیش بینی کرده ایم تا پس از ورود به مددسراها، مددجویان علاوه بر استحمام و دریافت غذای گرم از امکاناتی همچون مشاوره و جلسات روان درمانی استفاده کنند.

وی گفت: همچنین مدیریت شهری به منظور جلوگیری از یخ زدگی مددجویانی که تمایل به حضور در مددسراها را ندارند، پیش بینی های لازم را برای حضور 50 اتوبوس گرم در میادین اصلی شهر و در مجاورت کلونی های آسیب در شب های سرد زمستان انجام داده است.

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با تاکید بر نقش شهروندان در خدمات رسانی هر چه بهتر به مددجویان و انتقال آنان به مددسراها در طول سال به ویژه ایام زمستان تصریح کرد: در صورت مشاهده افراد کارتن خواب شهروندان می توانند از طریق تماس با سامانه 137 مراتب را اطلاع رسانی کنند. گشت های خدمات اجتماعی ما پس از اطلاع رسانی شهروندان بلافاصله نسبت به جذب و انتقال این افراد به مددسراها اقدام می کنند.


منبع : فردا

مطالب مرتبط با : در صورت مشاهده کارتن خواب‌ها با ۱۳۷ تماس بگیرید
دیدگاه شما در مورد : در صورت مشاهده کارتن خواب‌ها با ۱۳۷ تماس بگیرید

در صورت مشاهده کارتن خواب‌ها با ۱۳۷ تماس بگیرید تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ