• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اسلاید شو

کد خبر : 24585 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 09 دی 1395 - ساعت: 23:08

چاپ
فتنه 88 شورش اشرافیت مقابل جمهوریت بود

امام جمعه میاندورود:

فتنه 88 شورش اشرافیت مقابل جمهوریت بود


امام جمعه میاندورود فتنه 88 را شورش اشرافیت مقابل جمهوریت دانست و گفت: یک عده خواص در این قضیه فریب خوردند و حتی امریکا و اسرائیل از آنها حمایت کردند ولی آنها اعلام برائت نکردند.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در مراسم گرامیداشت حماسه 9دی در تکیه بالا شهر سورک با بیان اینکه حماسه 9 دی تجلی بصیرت، عشق به ولایت فقیه و حمایت همه جانبه از نظام جمهوری اسلامی ایران و اطاعت از رهبری بود، اظهار کرد: مردم در این روز پاسخ به‌موقع به دشمنان تمع‌دوز و تمع‌ورز دادند.

وی بیان کرد: هر فتنه‌ای که در هر نقطه‌ای از زمین رخ می‌دهد عوامل فتنه انگیزی در دو چیز است، یکی قدرت طلبی و دیگری خواهش‌های بیجا و هوس‌های شیطانی.

امام جمعه میاندورود با اشاره به اینکه دشمنان قسم خورده ایران در طول انقلاب برنامه‌هایی برای از بین بردن نظام ترتیب دیدند، خاطرنشان کرد: دشمنان در جنگ سخت با تمام قوا مبارزه کردند اما این ملت آنها را شکست دادند.

محمدنسب تصریح کرد: دشمن بعد از شکست‌های پیاپی در جنگ سخت به‌دنبال این رفت که این نظام را از درون شکست دهند و یکی از راه‌های آنها این بود که دنبال افرادی باشند که در درون نظام جایگاهی دارند و از طریق آنها به اهداف خود برسند.

وی تصریح کرد: در سال 88 برنامه دشمن این بود که اگر کاندیدای مورد نظر آنها رای آورد نفوذ خواهند کرد و اگر نیاورد انتخابات را زیر سوال ببرند.

محمدنسب حضور بیش از 40 میلیون نفر در انتخابات سال 88 را رای به نظام دانست و گفت: دشمن از این حضور گسترده مردم آشفته شد به همین دلیل اقدام به تخریب آن کرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی میاندورود با بیان اینکه ایمان، وحدت و رهبری سه عامل موفقیت این انقلاب است، افزود: ایمان همراه با بصیرت، وحدت همراه با دقت و اطاعت از رهبری همراه با عشق و محبت می‌تواند این کشور را از هرگونه تهدیدی در امان بدارد و دشمن برای اینکه این عوامل را تضعیف کند به‌دنبال اختلاف انگیزی است.

وی با اشاره به اینکه دشمن به‌دنبال اختلاف‌افکنی است، بیان کرد: اصلاح طلب بدون اصول فایده ندارد و اصلاح طلب واقعی کسی است که بتواند امر به معروف و نهی از منکر کند.

محمدنسب فتنه 88 را شورش اشرافیت مقابل جمهوریت دانست و گفت: یک عده خواص در این قضیه فریب خوردند و حتی امریکا و اسرائیل از آنها حمایت کردند ولی آنها اعلام برائت نکردند.

سخنران همایش 9 دی شهرستان میاندورود با بیان اینکه یک دسته از خواص این نظام سکوت کردند و تا امروز هم ساکت ماندند، اظهار کرد: این افراد خود را یار امام می‌دانند اما در فتنه 88 احساس شک کردند و اینها همان سکوت کنندگان هستند.

وی با تاکید بر اینکه شما مردم با بصیرت به میدان آمدید و آن خواص را بیدار کردید، تصریح کرد: امروز هم اگر حرف حق را بزنیم اختلاف ایجاد می‌شود چون طرف مقابل توان شنیدن آن را ندارد و دشمن هم سوء استفاده می‌کند.دیدگاه شما در مورد : فتنه 88 شورش اشرافیت مقابل جمهوریت بود

فتنه 88 شورش اشرافیت مقابل جمهوریت بود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ