• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24588 - تاریخ انتشار : جمعه 10 دی 1395 - ساعت: 19:33

چاپ
فتنه 88 شورش اشرافیت مقابل جمهوریت بود/ دستگاه قضایی مواظب فتنه گران و کسانی که فساد می‌کنند باشد

امام جمعه میاندورود:

فتنه 88 شورش اشرافیت مقابل جمهوریت بود/ دستگاه قضایی مواظب فتنه گران و کسانی که فساد می‌کنند باشد


امام جمعه میاندورود گفت: فتنه 88 در یک جمله کوتاه شورش اشرافیت مقابل جمهوریت بوده است.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با بیان اینکه 9 دی روز بصیرت، عشق به ولایت فقیه و اطاعت از ولی فقیه و حمایت همه جانبه از نظام بوده است، اظهار کرد: فتنه 88 در یک جمله کوتاه شورش اشرافیت مقابل جمهوریت بوده است.

وی بیان کرد: کسانی که می‌خواهند اشرافی زندگی کنند نمی‌توانند جمهوریت را ببینند و یک عده شعار جمهوریت می‌دهند اما در عمل اینگونه نیست و مخالف آن هستند.

امام جمعه میاندورود با بیان اینکه دستگاه قضایی در فتنه 88 ضعیف عمل کرد، خاطرنشان کرد: امروز به واسطه ضعیف عمل کردن دستگاه قضایی طوری شده که ته مانده‌های آن فتنه در درون نظام رخنه کردند.

محمدنسب حقوق بگیران نجومی را همان نفوذی‌های فتنه دانست و گفت: رهبری فتنه را خط قرمز داستند و تاکید کردند که عوامل فتنه در منسب‌های حساس قرار نگیرند ولی بعضی‌ها در حرف زدن خیلی حرف می‌زنند که مطیع رهبری هستند اما در عمل اینگونه نیست.

وی در ادامه تاکید کرد: دستگاه قضایی میاندورود مواظب فتنه گران و کسانی که فساد می‌کنند باشد و گزارشاتی که از ستاد امر به معروف به آنها می‌رسد را پیگیری کند.

خطیب جمعه میاندورود با اشاره به سخنانی که از کمیسیون امنیت ملی بیرون آمده است، افزود: اگر این جلسه امنیتی بود پس چرا اصول امنیتی رعایت نشده است و اگر نبود چرا نمی‌گذارید مردم از موضوع اطلاع پیدا کنند.

محمدنصب اضافه کرد: در زمان انتخابات می‌گویید مردم ولی نعمتان ما هستند اما در عمل بیگانگان از این موضوع اطلاع دارند ولی مردم نامحرم هستند با این وجود شعار حقوق شهروندی هم می‌دهند.

وی تاکید کرد: مگر نفت ما ملی نیست پس چرا مردم نباید از قراردادها فروش نفت مطلع باشند مگر کاسه‌ای زیر نیم کاسه است.

امام جمعه میاندورود، گفت: امروز نفوذی‌ها دارند کاری می‌کنند که می‌گویند شما که حکومت اسلامی ایجاد کردید فرق شما با حکومت‌های دیگر چیست، این سوال مردم را چرا مسئولان استان و کشور پاسخ نمی‌دهند، از چه چیزی می‌ترسند.

محمدنسب با بیان اینکه مگر حقوق شهروندی این است که فقط مردم رای دهند و آنها بشوند وزیر و وکیل، خاطرنشان کرد: آن دوران که برای مردم فیلم بازی می‌کردید تمام شده و رئیس قوه مقننه باید پاسخ مناسب در این رابطه بدهد.

خطیب جمعه میاندورود با اشاره به اینکه هر کس تا به امروز به این نظام خیانت کرد رسوا شد، افزود: اما این مردم ساکت نخواهند نشست و همان‌طور که فتنه 88 را خنثی کردند فتنه شما را هم از بین می‌برند.دیدگاه شما در مورد : فتنه 88 شورش اشرافیت مقابل جمهوریت بود/ دستگاه قضایی مواظب فتنه گران و کسانی که فساد می‌کنند باشد

فتنه 88 شورش اشرافیت مقابل جمهوریت بود/ دستگاه قضایی مواظب فتنه گران و کسانی که فساد می‌کنند باشد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ