• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24592 - تاریخ انتشار : یکشنبه 12 دی 1395 - ساعت: 19:12

چاپ
مراسم تشییع جنازه پدر شهید سبزعلی باقری  برگزار شد

صبح امروز؛

مراسم تشییع جنازه پدر شهید سبزعلی باقری برگزار شد


ساعت 9 صبح امروز مراسم تشییع جنازه پدر شهید سبزعلی باقری در روستای ورندان برگزار شد.

به گزارش میانخبر، حاج باقر باقری پدر شهید سبزعلی باقری در سن 92 سالگی بر اثر کهولت سن درگذشت و 9 صبح امروز مراسم تشییع وی برگزار و در جوار فرزند شهیدش آرام گرفت.

مراسم سوم این پدر شهید سه‌شنبه 14 دی ساعت 9 صبح تا 14 در روستای ورندان از بخش گهرباران شهرستان میاندورود برگزار می‌شود.

شهید سبزعلی باقری اهل روستای ورندان بخش گهرباران شهرستان میاندورود در سال 1366 در منطقه ماهوت عراق به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

قسمتی از وصیت‌نامه شهید

خداوندا به ذات یگانه‌ات سوگند که بنده هیچ آرزویی بالاتر از این آرزوی بزرگ و شیرین ندارم و نخواهم داشت، امیدوارم که همان بشارت عظیم که جهاد مخصوص اولیاء‌الله است شامل حال این حقیر بوده باشد.

پدر و مادرم، امیدوارم که مرا ببخشید اگر نتوانستم برایتان فرزندی نمونه باشم و شاید هم مرگ من برایتان سخت گران بوده باشد اما به خطر افتادن اسلام و قرآن باید برایتان گران‌تر و سنگین‌تر باشد و پیام این حقیر به تمامی خانواده‌ام از جمله برادرانم که خیلی کوچک‌تر از آن هستم که بخواهم پیامی بدهم، امیدوارم هیچ‌گاه از مسیر حق خارج نشوید و نگاه به عمل بعضی از شیطان صفت‌ها که خود را وابسته اسلام در آوردند نکنید، هم‌چنان در اراده‌تان مصمم بوده باشید.

خبرگزاری فارس، فقدان این پدر شهید را به خانواده معزز شهدا و اهالی شهرستان میاندورود تسلیت عرض کرده و برایشان از درگاه خداوند توفیق صبر مسئلت داریم.مطالب مرتبط با : مراسم تشییع جنازه پدر شهید سبزعلی باقری برگزار شد
دیدگاه شما در مورد : مراسم تشییع جنازه پدر شهید سبزعلی باقری برگزار شد

مراسم تشییع جنازه پدر شهید سبزعلی باقری  برگزار شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ