• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24593 - تاریخ انتشار : یکشنبه 12 دی 1395 - ساعت: 20:20

چاپ
شهدای ماکران مرحله مقدماتی را با صدرنشینی تمام کرد/ قرعه‌کشی مرحله دوم 14 دی

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود:

شهدای ماکران مرحله مقدماتی را با صدرنشینی تمام کرد/ قرعه‌کشی مرحله دوم 14 دی


رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود گفت: شهدای ماکران مرحله مقدماتی لیگ دسته سوم کشور را با صدرنشینی تمام کرد.

به گزارش میانخبر، مختار مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: تیم فوتبال شهدای ماکران میاندورود که در لیگ دسته سوم کشور حضور دارد در آخرین دیدار خود در مرحله اول گروهی مقابل تیم دوم گروه رزکان کرج قرار گرفت.

وی بیان کرد: این دیدار که در زمین ماکران برگزار می‌شد با نتیجه بدون گل به پایان رسید تا نماینده میاندورود صدرنشینی خود را حفظ کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود، خاطرنشان کرد: در مرحله دوم لیگ دسته سوم کشور برای صعود به لیگ دسته دو، 10 تیم راه یافته از 5 گروه مقدماتی باید با 20 تیم دیگر در این مرحله به رقابت بپردازند.

مهدوی تصریح کرد: در دور دوم 12 تیم سقوط کرده از مرحله اول لیگ دسته دوم حضور خواهند داشت و 8 تیمی که سهمیه خود در دور دوم سال گذشته دسته سوم حفظ کرده بودند با 10 تیم صعود کرده از مرحله اول در دو گروه 15 تیمی مقابل هم قرار خواهند گرفت.

وی افزود: قرعه کشی مرحله دوم لیگ دسته سوم مسابقات که به صورت تک بازی خواهد بود روز سه‌شنبه ۱۴ دی ۹۵ ساعت ۱۴ در سالن آمفی تئاتر هتل آکادمی فوتبال ایران برگزار می‌شود.

مهدوی در پایان گفت: زمان پایان نقل و انتقالات روز سه‌شنبه ۵ بهمن ۹۵ است و شروع مسابقات مرحله دوم ۲۶ دی ماه ۹۵ بوده و نیمه دوم اردیبهشت ۹۶ مسابقات مرحله دوم به پایان می رسد.دیدگاه شما در مورد : شهدای ماکران مرحله مقدماتی را با صدرنشینی تمام کرد/ قرعه‌کشی مرحله دوم 14 دی

شهدای ماکران مرحله مقدماتی را با صدرنشینی تمام کرد/ قرعه‌کشی مرحله دوم 14 دی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ