• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24598 - تاریخ انتشار : دوشنبه 13 دی 1395 - ساعت: 11:33

چاپ

افزایش 30 درصدی قیمت لوازم یدکی در 9 ماهه اخیر


رئیس اتحادیه لوازم یدکی گنبد گفت: سالهای پیش در طول 12 ماه تنها 10درصد افزایش قیمت در لوازم یدکی داشتیم ولی امسال طی 9ماه اخیر این رقم به 30درصد افزایش یافته است.

به گزارش میانخبر، خلیل ابراهیمی رئیس اتحادیه لوازم یدکی گنبد در گفتگو با خبرنگار رازق از افزایش ماهیانه قیمت لوازم یدکی خبر داد و اظهار کرد: در گذشته در طول 12 ماه تنها 10درصد افزایش قیمت در لوازم یدکی داشتیم ولی امسال طی 9ماه اخیر این رقم به 30درصد افزایش یافته است.

وی ادامه داد: سیاست های جهانی در کنار قیمت دلار موجب افزایش قیمت لوازم وارداتی و لوازم تولیدی داخلی شده است.

رئیس اتحادیه لوازم یدکی گنبد در ادامه افزود: رکود حاکم بر بازار موجب ورشکستگی و لغو پروانه تعداد زیادی از اعضای اتحادیه می شود.

ابراهیمی گفت: با این شرایط کسادی و رکود بازار دلیلی ندارد هزینه ها، مالیات و خرید اجناس را گران تر از قبل پرداخت کنیم.

وی اضافه کرد: یک میوه فروش که هیچ مالیات و عوارضی پرداخت نمی کند 3روز طول می کشد تا بار خود را بفروشد در صورتیکه قبلا صبح تا غروب همه بار خود را میفروخت و این نشان می دهد هرکسی در هر سمت و شغلی درگیر رکود در بازار شده است.

رئیس اتحادیه لوازم یدکی گنبد با بیان اینکه دولت برای مهار تورم، جلوی پرداخت وام ها را گرفته است، تصریح کرد: مهار تورمی که با تشدید رکود همراه باشد هیچ فایده ای ندارد.

وی خاطرنشان کرد: دولت برای کنترل تورم هر فشاری را وارد می سازد غافل از اینکه این فنر یکباره با تورم شدید تری باز خواهد گشت.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : افزایش 30 درصدی قیمت لوازم یدکی در 9 ماهه اخیر
دیدگاه شما در مورد : افزایش 30 درصدی قیمت لوازم یدکی در 9 ماهه اخیر

افزایش 30 درصدی قیمت لوازم یدکی در 9 ماهه اخیر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ