• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24609 - تاریخ انتشار : دوشنبه 13 دی 1395 - ساعت: 12:15

چاپ

شوخی لاریجانی و جعفرزاده بر سر «روز رشت»


زمانیکه نماینده رشت با فریادهایش نسبت به رأی ندادن همکارانش اعتراض کرد، رئیس مجلس ضمن همدردی با او گفت که«شما بگویید شاید نافذ شود. مخصوصا که دیروز هم روز رشت بود.»

به گزارش میانخبر، زمانیکه نماینده رشت با فریادهایش نسبت به رأی ندادن همکارانش اعتراض کرد، رئیس مجلس ضمن همدردی با او گفت که«شما بگویید شاید نافذ شود. مخصوصا که دیروز هم روز رشت بود.»

در جلسه امروز-دوشنبه،13 دي- در ادامه بررسي لايحه برنامه ششم توسعه، زماني كه مجلس مشغول رأي گيري پيشنهادهاي مربوط به ماده 73 بودند، صداي غلامعلي جعفرزاده نماينده رشت به گوش رسيد.

او تلاش مي‌كرد تا با فرياد زدن و خطاب قرار دادن رئيس مجلس، نسبت به ميزان پايين مشاركت و رأي دادن نمايندگان مجلس انتقاد كرد.

درد مشتركي كه علي لاريجاني رئيس مجلس نيز بارها در صحن علني زبان به گلايه از آن گشوده بود و اين بار هم با شوخي و خنده به جعفرزاده گفت:خب چه كنيم؟ مي‌خواهيد شما بگوييد شايد نافذ شود. مخصوصا كه ديروز هم روز رشت بود.

شوخي لاريجاني با جعفرزاده موجب خنده ساير نمايندگان شد.

البته اين شوخي بر سر «روز رشت» به جلسه روز گذشته مجلس باز مي‌گردد، چه آنكه ديروز زمانيكه غلامعلي جعفرزاده می‌خواست صحبت كند، خطاب به رئيس مجلس گفت كه من اول یک اخطار می دهم و لاريجاني هم در اين ميان از او خواست: اگر مرتبط است بفرمایید.

اين نماينده رشت هم در برابر اين خواسته رئيس مجلس، گفت: «بله مرتبط است. امروز روز رشت بود و ما انتظار داشتیم که شما اشاره ای داشته باشید.»، جمله‌اي كه موجب خنده رئيس مجلس شد و او گفت: اینکه خیلی مرتبط بود.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : شوخی لاریجانی و جعفرزاده بر سر «روز رشت»
دیدگاه شما در مورد : شوخی لاریجانی و جعفرزاده بر سر «روز رشت»

شوخی لاریجانی و جعفرزاده بر سر «روز رشت» تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ