• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24628 - تاریخ انتشار : دوشنبه 13 دی 1395 - ساعت: 14:53

چاپ

38سال است آدرس غلط به مردم می‌دهند!


به برکت حضور عده‌ای انقلابی‌نما، بعد از انقلاب تغییر محسوسی در سیستم اداری کشور به وجود نیامد و به تعبیری سیستم هنوز اسلامی نشده، فساد در ادارات کشور به صورت سیستمی در حال رقم خوردن است!!

به گزارش میانخبر، با مرور عملکرد این دسته از مسئولین دو حالت متصور است، یا آن ها نمی دانند و یا نمی خواهند بدانند!! بد آن است که ندانند و عمر ملت را تلف کنند و بدتر آن که بدانند و مردم را به خطا ببرند!!

مثلا در همین انتخابات سال 92 اکثریت نامزدها اتفاق کردند که راه نجات کشور برداشتن تحریم هاست!!
بله، ما هم موافقیم که تحریم ها بی اثر نبوده، اما آیا اگر طرف غربی لطفی کند و حقمان را برما ببخشد و رفع تحریم کند مشکل حل می شود؟ در حالی که هنوز عده ای جرات می کنند به نام هدیه و حق الامضا و حق تفریح اولاد و توسعه فساد کنند، پول و نفت و خاک و آب و مغز جوان ایرانی را به تاراج ببرند.

مشکل همین جاست! آدرس غلط!!

به برکت حضور عده ای انقلابی نما، بعد از انقلاب تغییر محسوسی در سیستم اداری کشور به وجود نیامد و به تعبیری سیستم هنوز اسلامی نشده، فساد در ادارات کشور به صورت سیستمی در حال رقم خوردن است!!

شکی نیست که بهترین اقدام برای برون رفت از این بن بست اقتصادی، مبارزه سیستمی و ورود افکار عمومی به بحث مبارزه با بازرگانان متخلف و قاچاقچیان و اختلاس گران و رشوه بگیران و بدهکاران دانه درشت بانکی و احتکار گران، نجومی بگیران و عوامل خروج رانت اطلاعاتی است، آنگاه می توانیم شاهد عزت مضاعف کشور و رشد توان خرید مردم و کار مفید برای جوان ایرانی باشیم.

پ.ن:مهم ترین نقش جوان انقلابی در این عرصه، تحلیل صحیح راهکار مبارزه با فساد و چگونگی شکوفایی اقتصادی و ترویج آن به افکار عمومی است.


منبع : سفیر هراز

مطالب مرتبط با : 38سال است آدرس غلط به مردم می‌دهند!
دیدگاه شما در مورد : 38سال است آدرس غلط به مردم می‌دهند!

38سال است آدرس غلط به مردم می‌دهند! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ