• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24640 - تاریخ انتشار : دوشنبه 13 دی 1395 - ساعت: 21:43

چاپ
یکی از اصول اقتصادمقاومتی استفاده از تمام امکانات در دسترس است

فرمانده سپاه کربلا مازندران در میاندورود:

یکی از اصول اقتصادمقاومتی استفاده از تمام امکانات در دسترس است


فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: یکی از اصول اقتصاد مقاومتی استفاده از تمام امکانات در دسترس است.

به گزارش میانخبر، سردار محمدحسن بابایی ظهر امروز در بازدید از طرح‌های اقتصاد مقاومتی شهرستان میاندورود در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: تبیین اقتصاد مقاومتی، فرهنگ سازی، تبلیغ و دادن آموزش توسط داوطلبان بسیجی در امر آموزش دادن، فنی و حرفه‌ای و دانشگاه علمی کاربردی در این استان انجام شده است.

وی بیان کرد: حاصل کار ما در چند سال گذشته بیش از 12 هزار شغل خانگی و زود بازده با 12 میلیارد تومان تسهیلات بوده است.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه اگر کسی در مازندران تصمیم بگیرد وارد عرصه کار شود زمینه‌های فعالیت در استان زیاد است، خاطرنشان کرد: اگر کسی به‌دنبال طرحی در استان می‌خواهد برود توقع ورود به عرصه تولید مواد غذایی و دارویی است که می‌تواند غذای بخش عمده‌ای از کشور را تامین کند.

بابایی با تاکید بر اینکه باید کار را با دانش توام کنیم که در این صورت بیش از الان سوددهی خواهیم داشت، افزود: یکی از کارهایی که بسیج سازندگی انجام می‌دهد آموزش با دانش روز است تا افراد در کنار افزایش هزینه‌ها افزایش درآمد نیز داشته باشند.

وی تصریح کرد: جوانان باید بدانند که دوره کارهای اداری و خدماتی نیست بلکه دوره تلاش و کوشش است.

بابایی با اشاره به اینکه برای ورود به هر کاری دانش لازم را داریم و مردم می‌توانند از بسیج سازندگی مشاوره بگیرند که چه کاری بهتر است، گفت: مردم نباید تصور کنند که شروع هر کاری نیاز به هزینه زیادی دارد.

فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه یکی از اصول اقتصاد مقاومتی استفاده از تمام امکانات در دسترس است، اظهار کرد: اگر جوانان وارد صحنه شودند و براساس آموزه‌های اقتصاد مقاومتی که به‌روز است ورود پیدا کنند حتما دارای استغال و درآمد خواهند شد.مطالب مرتبط با : یکی از اصول اقتصادمقاومتی استفاده از تمام امکانات در دسترس است
دیدگاه شما در مورد : یکی از اصول اقتصادمقاومتی استفاده از تمام امکانات در دسترس است

یکی از اصول اقتصادمقاومتی استفاده از تمام امکانات در دسترس است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ