• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24664 - تاریخ انتشار : شنبه 18 دی 1395 - ساعت: 22:32

چاپ
انتقاد باعث پیشرفت می‌شود/ خبرنگاران باید مبتکر و خلاق باشند/ میانخبر با بضاعت اندک در حال فعالیت است

در مراسم افتتاح دفتر میانخبر مطرح شد؛

انتقاد باعث پیشرفت می‌شود/ خبرنگاران باید مبتکر و خلاق باشند/ میانخبر با بضاعت اندک در حال فعالیت است


رئیس شورای شهر سورک، خاطرنشان کرد: اگر انتقاد در کار نباشد کار ما پیش نخواهد رفت، انتقادهای سازنده است که شهر و منطقه را به سمت و سوی بهتر می‌برد.

به گزارس میانخبر، صبح امروز مراسم افتتاح دفتر پایگاه خبری میانخبر با حضور اعضای شورای شهر سورک، رئیس کتابخانه و مخابرات میاندورود، بخشدار مرکزی، رئیس شورای شهرستان و شورای بخش مرکزی، رئیس بانک ملی میاندورود و خانواده شهید برمو و آهنگر برگزار شد.

انتقاد باعث پیشرفت می‌شود

علی اکبر قاسم‌زاده رئیس شورای شهر سورک در این مراسم با بیان اینکه امیدواریم حضور این پایگاه خبری منشاء خیر برای مردم شهرستان شود، اظهار کرد: از این پایگاه خبری برای اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای شهرستان، استان و کشور به مردم با این بضاعت اندک تشکر می‌کنیم.

وی بیان کرد: در اطلاع رسانی نباید حزب و جناح بازی را کار باشد تا بازخورد منفی نداشته باشد اما بعضی‌ها برای اینکه بازدیدکننده بیشتری داشته باشند اخبار گذبی را منتشر می‌کنند که به صلاح مردم نیست.

رئیس شورای شهر سورک، خاطرنشان کرد: اگر انتقاد در کار نباشد کار ما پیش نخواهد رفت، انتقادهای سازنده است که شهر و منطقه را به سمت و سوی بهتر می‌برد.

قاسم‌زاده با تاکید بر اینکه صراحت لهجه و رک بودنی که دارید بسیار خوب است، افزود: تا به امروز به‌دنبال آن بودید که اتفاقات خوب در شهرستان بیفتد و از این بابت تشکر می‌کنیم.

وی تصریح کرد: جلسات شورای شهر برای شما و کسانی که علاقه‌مند هستند از مسائل شهر اطلاع پیدا کنند باز است.

کاظم امجدی دیگر عضو شورای شهر سورک با بیان اینکه میانخبر در انعکاس مشکلات شهر و شهرستان تلاش خوبی داشته است، گفت: امیدواریم با دفتر شورای شهر ارتباط بیشتری داشته باشید تا اقدامات انجام شده به اطلاع مردم برسد.

خبرنگاری جزو مشاغل سخت دنیا است

محمدجانی رئیس مرکز مخابرات میاندورود نیز با اشاره به اینکه خبرنگاری از مشاغل بسیار سخت و خطرناک در دنیا است، بیان کرد: شما به‌عنوان چشم و چراغ مردم انعکاس دهنده صادقی برای آنها باشید.

وی اضافه کرد: با توجه به پیشرفت تکنولوژی ما هم باید قبل از انتشار اخبار به بازخورد آن در بین مردم توجه داشته باشیم.

خبرنگاران باید مبتکر و خلاق باشند

حسین طبری در این مراسم با بیان اینکه نگاه من به خبرنگاران راستی آزمایی خبر است، اظهار کرد: خبر باید درست در اختیار مردم قرار گیرد.

این عضو شورای شهر سورک، بیان کرد: افرادی که در حوزه خبرنگاری هستند باید مبتکر و خلاق باشند.

حجر عسکری نیز با بیان اینکه شهرستان نیاز به اخبار درست دارد، اضافه کرد: خبر درست باعث پیشرفت شهرستان می‌شود.

نقاط مثبت شهرستان بیشتر منعکس شود

بخشدار مرکزی میاندورود، خاطرنشان کرد: همه ما باید تلاش کنیم که در کنار کمبودها، خوبی‌ها و نقاط مثبت میاندورود را هم منعکس کنیم تا جایگاه شهرستان را بالا ببریم.

وی با اشاره به افتتاح دفتر پایگاه خبری میانخبر و حضور مدیران شهرستان، گفت: این حضور مدیران نشان از توانمندی شما است و اینکه شما را به‌عنوان یک مدیر شهرستان قبول دارند.

جایگاه خبرنگاری بسیار حساس است

سیدمحمد کاظمی، با تشکر از این پایگاه خبری بابت اطلاع رسانی اخبار شهرستان، ادامه داد: خبرگزاری باید دو طرفه باشد و در کنار حرف مردم، پاسخ‌های مسئولان را نیز منتشر کند.

رئیس شورای شهرستان میاندورود، خاطرنشان کرد: جایگاه شما بسیار حساس است و مردم و مسئولان باید بیشتر به شما اعتماد کنند.

میانخبر با بضاعت اندک در حال فعالیت است

اسماعیل حقی نیز با بیان اینکه پایگاه خبری میانخبر در مدت حدود سه سالی است که در حال فعالیت با مدیریت من است در تلاش بوده تا بدون حب و بغض مسائل شهرستان را منعکس کند، افزود: مسئولان میاندورود هنوز ظرفیت و جایگاه خبرنگاری را به درستی درک نکردند به همین دلیل، در مقابل انتقادات موضع تقابلی می‌گیرند.

مدیر مسئول پایگاه خبری میانخبر، گفت: سعی کردیم با بضاعت اندک خود با تمام توان اخبار شهرستان را منعکس کنیم و در این راه بسیاری از سختی‌ها را به جان خریدیم.

وی با بیان اینکه با وجود گسترش شبکه‌های اجتماعی و اینکه مردم در عرض چند دقیقه از خبرها مطلع می‌شوند، تاکید کرد: شاید آن خبر کوتاه و یا بلند حاصل زحمت چند ساعته، یا چند روزه یک خبرنگار باشد.

حقی در پایان با تشکر از حضور مسئولان شهرستان و حمایت‌های آنها از پایگاه خبری میانخبر، افزود: امیدواریم خبرنگاران بیش از گذشته در شهرستان مورد توجه قرار گیرند.دیدگاه شما در مورد : انتقاد باعث پیشرفت می‌شود/ خبرنگاران باید مبتکر و خلاق باشند/ میانخبر با بضاعت اندک در حال فعالیت است

انتقاد باعث پیشرفت می‌شود/ خبرنگاران باید مبتکر و خلاق باشند/ میانخبر با بضاعت اندک در حال فعالیت است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ