• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24675 - تاریخ انتشار : یکشنبه 19 دی 1395 - ساعت: 09:55

چاپ
قوه قضائیه نسبت به فساد اقتصادی؛ سیاسی و جناحی عمل نکند

امام جمعه میاندورود:

قوه قضائیه نسبت به فساد اقتصادی؛ سیاسی و جناحی عمل نکند


محمدنسب با بیان اینکه قوه قضائیه نسبت به فساد اخلاقی، سیاسی و به‌خصوص فساد اقتصادی، سیاسی و جناحی عمل نکند، اظهار کرد: امروزه اگر می‌خواهیم که مشکلات اقتصادی حل شود باید واردات و صادرات را کنترل کنیم.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان، اظهار کرد: کشف حجاب در سال 1314 به دستور رضاخان پهلوی یکی از پلیدترین توطئه استعماری دشمن در تاریخ بوده است.

وی با بیان اینکه یکی از راه‌های فساد کشاندن جامعه و نسل جوان بی‌حجابی است، افزود: دشمنان به‌خوبی دانستند که با چه روشی جامعه را به فساد و انحراف بکشانند.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: برخی با سوء‌استفاده از واژه مقدس حقوق بشر، شعار آزادی، اصلاح‌طلبی و... مردم را فریب می‌دهند.

*دین اسلام حافظ شخصیت زن است

این مسؤول با تأکید بر اینکه دین اسلام حافظ شخصیت زن است، تصریح کرد: امام علی(ع) فرمودند که حجاب و پوشش زن او را شاداب‌تر و زیبایی او را پایدارتر می‌کند و همچنین خداوند در سوره احزاب آیه 59 فرمود که ای پیامبر؛ به زنان و دختران خود و زنان مؤمنان بگو که حجاب، پوشش سرتاسری فرد را در بر می‌گیرد.

محمدنسب اضافه کرد: مردان و زنان باید حجاب خود را حفظ کنند و حجاب در زنان‌ باعث می‌شود که مورد آزار و اذیت قرار نگیرند.

*امر به معروف و نهی از منکر باید جدی گرفته شود

وی با بیان اینکه نقش زن در جامعه از مرد هم بالاتر است، ادامه داد: نقش و اهمیت زن در جامعه انسان‌سازی است نه برای هوس‌رانی، زیرا از دامن زن مردم به معراج می‌رود.

امام جمعه میاندورود با تأکید بر اینکه زن باعث اصلاح جامعه است و مردان شجاع و بزرگ را می‌پروراند، افزود: برای اینکه جلوی فساد در جامعه را بگیریم باید امر به معروف و نهی از منکر جدی گرفته شود.

این مسؤول به مناسبت‌های پیش‌رو از جمله 17 دی‌ماه روز درگذشت جهان پهلوان تختی، قیام مردم قم در 19 دی، وفات حضرت معصومه(س) در 20 دی اشاره کرد و یادآور شد: 21 دی‌ماه ترور شهید احمدی روشن به دست استکبار جهانی بوده که نشانه به بن‌بست رسیدن استکبار در مقابل ایران بوده است.

 *قوه قضائیه نسبت به فساد اقتصادی؛ سیاسی و جناحی عمل نکند

محمدنسب با بیان اینکه قوه قضائیه نسبت به فساد اخلاقی، سیاسی و به‌خصوص فساد اقتصادی، سیاسی و جناحی عمل نکند، اظهار کرد: امروزه اگر می‌خواهیم که مشکلات اقتصادی حل شود باید واردات و صادرات را کنترل کنیم.

وی با اعلام اینکه ستاد بحران در کشور و استان تشکیل شد تا مشکلات کشاورزان را برطرف کند پس چرا تاکنون مشکلات کشاورزان رفع نشد، تصریح کرد: زحمات کشاورزان مازندرانی در برف اخیر نابود شد و دسترنج یک‌سال کار و تلاش آنها هدر رفته است.

*همت بسیج سازندگی در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی

امام جمعه میاندورود خطاب به مسؤولان و مدیران، خاطرنشان کرد: این مسؤولیت‌ها به برکت خون شهدا است اگر نمی‌توانید به آن بپردازید کناره بگیرید و به دیگران واگذار کنید.

محمدنسب در پایان گفت: امسال از سوی مقام معظم رهبری به سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل نامگذاری شده است و تاکنون همین اندک اقدامات صورت گرفته با همت بسیج سازندگی بوده است.دیدگاه شما در مورد : قوه قضائیه نسبت به فساد اقتصادی؛ سیاسی و جناحی عمل نکند

قوه قضائیه نسبت به فساد اقتصادی؛ سیاسی و جناحی عمل نکند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ