• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24721 - تاریخ انتشار : یکشنبه 19 دی 1395 - ساعت: 15:17

چاپ

تشریح پنج تصادف مهم ۷۲ ساعت گذشته


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تصادفات آخر هفته‌ای که گذشت را تشریح کرد و گفت: آخر هفته با پنج تصادف مهم در جاده‌های کشور به پایان رسید که یکی از آنها ٢ کشته به جای گذاشت.

به گزارش میانخبر، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تصادفات آخر هفته‌ای که گذشت را تشریح کرد و گفت: آخر هفته با پنج تصادف مهم در جاده‌های کشور به پایان رسید که یکی از آنها ٢ کشته به جای گذاشت.

سرهنگ نادر رحمانی درباره این تصادف که ساعت ٢١ جمعه در استان سیستان و بلوچستان اتفاق افتاده، گفت: تصادف در محور کیلومتر ٢٧ سراوان سوران بین یک دستگاه پراید و پژو ٤٠٥ رخ داده و متاسفانه منجر به کشته شدن ٢ نفر و مجروح شدن ٣ نفر شده است.

رحمانی همچنین با اشاره به تصادف دیگری که ساعت ١٤ پنجشنبه در استان ایلام رخ داده و ٩ مجروح به جای گذاشته، گفت: سه وسیله نقلیه شامل سواری پژو ٤٠٥، پژو روآ و پراید در محور کیلومتر ١٠ مهران-شیخ الیاس با هم برخورد کردند که در ارزیابی مشخص شد راننده پژو ٤٠٥، به دلیل تجاوز به چپ ٥٠ درصد مقصر بوده و از طرف دیگر اداره راه به دلیل رفع نکردن نقاط حادثه خیز، مقصر ٥٠ درصد دیگر تصادف بوده است.

تصادف زنجیره ای در قم

ساعت ١٨:٣٠ پنجشنبه، تصادف ٣ دستگاه پراید و یک پژو٤٠٥ در محور کیلومتر ٢٠ قم-جعفریه منجر به مجروح شدن ٤ نفر شد که علت آن انحراف به چپ یکی از پرایدها بوده است.

خواب آلودگی و ٥ مجروح در اصفهان

در این حادثه، برخورد سواری رنو با شیء ثابت در محور کیلومتر ١٠ اتوبان ذوب آهن منجر به مجروح شدن ٥ نفر شد که علت آن خستگی و خواب آلودگی راننده بوده است.

هرمزگان؛ توجه نداشتن به جلو و یک نفر قربانی

ساعت ٧:٣٠ صبح امروز ( شنبه) یک دستگاه پژو ٤٠٥ در محور کیلومتر ١٥ بندر میناب واژگون شد که متاسفانه بر اثر آن، یک نفر کشته و ٤ نفر مجروح شدند. علت این تصادف توجه نداشتن راننده به جلو بوده است.


منبع : تابناک

مطالب مرتبط با : تشریح پنج تصادف مهم ۷۲ ساعت گذشته
دیدگاه شما در مورد : تشریح پنج تصادف مهم ۷۲ ساعت گذشته

تشریح پنج تصادف مهم ۷۲ ساعت گذشته تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ