• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24768 - تاریخ انتشار : دوشنبه 20 دی 1395 - ساعت: 10:59

چاپ

حادثه در متروی شریف/ مرگ یک مرد در بخش بانوان


جوانی صبح امروز با ورود به حریم ریلی مترو اقدام به خودکشی کرد.

به گزارش میانخبر، جوانی صبح امروز با ورود به حریم ریلی مترو اقدام به خودکشی کرد.

شرکت بهره برداری متروی تهران در خصوص حادثه صبح امروز در خط 2 مترو اعلام کرد که ساعت 8 و 15 دقیقه صبح مردی به‌دلیل ورود عامدانه و تجاوز به حریم ریلی در ایستگاه متروی دانشگاه شریف، دچار حادثه شد و فوت کرد.

در پی این حادثه حرکت قطارهای خط 2 مترو در این مسیر دچار اختلال و متوقف شده بود که براساس اعلام شرکت مترو، اکنون حرکت به حالت عادی بازگشته است.

ایسنا پیش از این جنسیت این فرد را زن اعلام کرده بود که روابط عمومی مترو با تصحیح آن، اعلام کرد که عامل حادثه مردی بود که با ورود به بخش زنان، اقدام به خودکشی کرده بود.

حسن عباسی، مدیر روابط عمومی اورژانس تهران نیز در گفت‌وگو با ایسنا در این باره گفت: در ساعت 8:19 صبح امروز حادثه سقوط به زیر قطار مترو به مرکز فوریت‌های اورژانس اعلام شد که به دنبال آن بلافاصله اکیپی از عوامل اورژانس به محل حادثه واقع در ایستگاه دانشگاه شریف اعزام شدند.

وی اضافه کرد: پس از حضور عوامل اورژانس مشخص شد که مردی 35 ساله به زیر قطار سقوط کرده و متاسفانه به دلیل شدت جراحت وارده جان خود را از دست داده است.

وی با بیان اینکه محل حادثه به عوامل مترو انتظامی تحویل داده شد، گفت: درباره اینکه علت این حادثه خودکشی بوده یا خیر، کارشناسان مربوطه باید اظهارنظر کنند.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : حادثه در متروی شریف/ مرگ یک مرد در بخش بانوان
دیدگاه شما در مورد : حادثه در متروی شریف/ مرگ یک مرد در بخش بانوان

حادثه در متروی شریف/ مرگ یک مرد در بخش بانوان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ