• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24781 - تاریخ انتشار : دوشنبه 20 دی 1395 - ساعت: 11:46

چاپ
پیام تسلیت فرماندارمیاندورود در پی ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی

پیام تسلیت فرماندارمیاندورود در پی ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی


در پی ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، ارسطو قادری فرماندار شهرستان میاندورود طی پیامی این مصیبت جانکاه را به محضر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، ریاست محترم جمهور و ملت شریف و سربلند ایران اسلامی تسلیت گفت.

به گزارش میانخبر، در پی ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، ارسطو قادری فرماندار شهرستان میاندورود طی پیامی این مصیبت جانکاه را به محضر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، ریاست محترم جمهور و ملت شریف و سربلند ایران اسلامی تسلیت گفت.

انا لله و انا الیه راجعون

خبر رحلت جانسوز و ناگهانی حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین حضرت امام خمینی و مقام معظم رهبری در ایام سوگ حضرت فاطمه معصومه (س) و شهادت مظلومانه امیر کبیر، موجب تألم و تأثر شدید جامعه ایران اسلامی شد.

مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مجاهد نستوه و خستگی‌ناپذیر دوران سخت مبارزات نهضت اسلامی، عمر پربرکت خویش را در راه مبارزه با رژیم طاغوت و بعد از پیروزی انقلاب در جهت استقرار و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با خدمتگزاری صادقانه و خالصانه به مردم در سنگرها و میادین حساس و کلیدی نظام سپری کردند که بی شك نقش اساسی ایشان هیچگاه از تاریخ انقلاب اسلامی و خاطره مردم انقلابی ایران محو نخواهد شد.

این‌جانب ضمن طلب رحمت و مغفرت برای آن چهره ممتاز و تاریخ‌ساز انقلاب اسلامی، این مصیبت عظما و جانکاه را به محضر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران،ریاست محترم جمهور،خانواده ایشان، مراجع عظام تقلید، همراهان و هم‌رزمانشان و ملت شریف و سربلند ایران اسلامی تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

ارسطو قادری

فرماندار شهرستان میاندوروددیدگاه شما در مورد : پیام تسلیت فرماندارمیاندورود در پی ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی

پیام تسلیت فرماندارمیاندورود در پی ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ