• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24803 - تاریخ انتشار : دوشنبه 20 دی 1395 - ساعت: 13:36

چاپ
دیدار امام جمعه، فرمانده سپاه و مسئول هیات رزمندگان میاندورود با خانواده شهید محمد نصیری+ تصاویر

همزمان با سالروز آغاز عملیات کربلای 5؛

دیدار امام جمعه، فرمانده سپاه و مسئول هیات رزمندگان میاندورود با خانواده شهید محمد نصیری+ تصاویر


امام جمعه میاندورود، فرمانده سپاه و مسئول هیات رزمندگان میاندورود به‌مناسبت سالروز عملیات کربلای 5 با خانواده شهید نصیری که در عملیات کربلای 5 در سال 65 به شهادت رسیده بود در روستای لالیم دیدار کردند.

به گزارش میانخبر، شب گذشته امام جمعه میاندورود، فرمانده سپاه و مسئول هیات رزمندگان میاندورود به‌مناسبت سالروز عملیات کربلای 5 با خانواده شهید نصیری که در عملیات کربلای 5 در سال 65 به شهادت رسیده بود در روستای لالیم دیدار کردند.

در این دیدار حجت‌الاسلام محمدنسب با بیان اینکه ایران در حال حاضر از امن‌ترین کشورهای دنیا است، اظهار کرد: این امنیت به برکت شهدا و نیروهای جوان این کشور است.

حاج رمضان نصیری پدر شهید محمد نصیری نیز به بیان خاطراتی از شهید در اوایل انقلاب پرداخت و گفت: بعد از انقلاب هر شب در مسجد جلسه‌ای داشتیم با نام فدائیان امام خمینی(ره) و محمد نیز بسیار به امام علاقه‌مند بود.

حاج رمضان نصیری پدر شهید محمد نصیری در عملیات کربلای 5 حضور داشت و در آنجا به درجه رفیع جانبازی نائل آمد و امروز بعد از گذشت سال‌ها از جانباز شدن به‌دلیل عواض جانبازی بینایی خود را از دست دادند.

رجب‌علی و اکبر نصیری برادران شهید نیز در هشت سال دفاع مقدس حضور داشتند و به درجه جانبازی نائل آمدند.دیدگاه شما در مورد : دیدار امام جمعه، فرمانده سپاه و مسئول هیات رزمندگان میاندورود با خانواده شهید محمد نصیری+ تصاویر

دیدار امام جمعه، فرمانده سپاه و مسئول هیات رزمندگان میاندورود با خانواده شهید محمد نصیری+ تصاویر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ