• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24837 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 دی 1395 - ساعت: 11:55

چاپ

کشف محموله قاچاق 350 میلیون تومانی در گلوگاه


سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران از کشف محموله قاچاق 350 میلیون تومانی در گلوگاه خبر داد.

به گزارش میانخبر، عبدالله رضوانی در گفت‌وگویی اظهار کرد: در اجرای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مازندران به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و شناسایی و توقیف خودروهای حامل کالاهای قاچاق، عوامل اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان گلوگاه، در اجرای طرح ایست و بازرسی در محور مواصلاتی به یک دستگاه خودروی وانت پیکان به رانندگی فردی به‌نام «م ـ خ» مظنون شدند و این خودرو را متوقف کردند.

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران بیان کرد: با اجرای این طرح مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی گلوگاه با انجام تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی یک دستگاه خودروی وانت حامل کالای قاچاق در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان شدند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: مأموران در بازرسی از این خودرو موفق شدند، بیش از یک‌میلیون و 450 قطعه پیچ مته‌دار قاچاق با مارک مکس را به ارزش بیش از 3 میلیارد و 500 میلیون ریال کشف کنند.

رضوانی با اشاره به دستگیری متهم به قاچاق کالا از توقیف خودروی متهم و معرفی وی به مرجع قضایی خبر داد.

وی در پایان گفت: پلیس آگاهی در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کند و به صورت جدی با این پدیده برابر قانون برخورد می‌کند.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : کشف محموله قاچاق 350 میلیون تومانی در گلوگاه
دیدگاه شما در مورد : کشف محموله قاچاق 350 میلیون تومانی در گلوگاه

کشف محموله قاچاق 350 میلیون تومانی در گلوگاه تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ