• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24895 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 دی 1395 - ساعت: 13:08

چاپ

کلاهبرداری 850 میلیونی از دو قالیباف راوری


فرمانده انتظامی شهرستان راورگفت:فردی که از طریق شبکه های اجتماعی 850 میلیون ریال از دو قالیباف راوری کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد.

به گزارش میانخبر، سرهنگ هادی میرزایی گفت: در پی شکایت دو نفر مبنی بر کلاهبرداری فردی که از طریق شبکه های اجتماعی در زمینه خرید و فروش قالی، محصولات کشاورزی و... فعالیت می کرد موضوع در دستور کار ویژه ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان راور بیان کرد:در بررسی های انجام شده مشخص شد فرد کلاهبردار پس از تبلیغات گسترده در یکی از شبکه های اجتماعی و دادن قیمت مناسب به خریداران، بنا به درخواست فروشندگان قالی دست بافت به همراه 2 نفر از هم دستانش وارد شهر راور می شود.

وی تصریح کرد: افراد مذکور در روز تعطیل با حضور در منزل فروشندگان که در زمینه بافت قالی فعالیت می کردند، اقدام به خرید دو تخته قالی به ارزش 90میلیون از یک قالیباف و همچنین دو تخته قالی نفیس دیگر به ارزش 760 میلیون ریال از فرد دیگری کرده و در قبال آن چکی به تاریخ دو روز بعد ارائه دادند.

میرزایی عنوان کرد: شاکیان پس از مراجعه به بانک برای وصول پول دریافتند که چک ارائه شده، مربوط به شخصی متوفی می باشد که به سرقت رفته است.

فرمانده انتظامی شهرستان راور با اشاره به تلاش پلیس در شناسایی متهمان خاطر نشان کرد: ماموران با انجام اقدامات تخصصی و اطلاعاتی فرد مورد نظر را در شهر کرمان شناسایی و دستگیر کردند.

این مقام انتظامی همچنین گفت: در این زمینه پرونده تشکیل و متهم جهت سیرمراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : کلاهبرداری 850 میلیونی از دو قالیباف راوری
دیدگاه شما در مورد : کلاهبرداری 850 میلیونی از دو قالیباف راوری

کلاهبرداری 850 میلیونی از دو قالیباف راوری تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ