• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24934 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 دی 1395 - ساعت: 15:48

چاپ
مطیع رهبر بودن از ویژگی‌های مرحوم هاشمی بود

امام جمعه میاندورود:

مطیع رهبر بودن از ویژگی‌های مرحوم هاشمی بود


امام جمعه میاندورود گفت: یار و یاور و مطیع رهبر بودن از ویژگی‌های مرحوم هاشمی بود.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام رضا محمدنسب در مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مسجد جامع شهر سورک، با تسلیت ارتحال آن مرحوم، اظهار کرد: آیت‌الله هاشمی از افراد بسیار در انقلاب اسلامی بودند.

وی با بیان اینکه در قرآن بعد از کلمه الله بیشترین کلمه‌ای که به کار رفته است واژه علم و دانش است، افزود: دشمن تلاش می‌کند از راه فکر و اندیشه بر کشورهای دیگر تسلط پیدا کند و بنا به سخنان امام صادق(ع) عالمان و اندیشمندان اسلامی به‌عنوان سنگربانان فکری و اعتقادی جامعه هستند.

امام جمعه میاندورود با اشاره به اینکه امام(ره) یاران باوفای زیادی داشتند که قبل و بعد از انقلاب وی را تنها گذاشتند، خاطرنشان کرد: بعضی‌ها بعد از رحلت امام(ره) خط، فکر و اندیشه امام(ره) را رها کردند و تنها گذاشتند اما بعضی‌ها برای استقرار نظام با تمام وجود با تمام جان و مالشان سرمایه‌گذاری کردند.

محمدنسب بیان کرد: مرحوم هاشمی رفسنجانی عالم سیاست‌مدار، سنگربان، نگهبان و یار و یاور امام و رهبری بودند.

وی از ویژگی‌های مرحوم هاشمی را مطیع ولایت و یار امام و رهبری بیان کرد و گفت: هوش وافر و سرشاری که این عالم داشت با تعریف و تمجید کسی خود را نمی‌باخت و با سرزنش کسی میدان را خالی نمی‌کرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی میاندورود با تاکید بر اینکه یک عده برای اینکه به منافع مادی خود برسند در دهه دوم انقلاب از هیچ چیزی برای تخریب آیت‌الله هاشمی دریغ نکردند، تصریح کرد: برای تخریب وی در سال 78 در انتخابات مجلس ششم کتابی به نام عالیجناب سرخ‌پوش نوشتند اما وی برای وحدت و اتحاد جامعه دهان بست و مطیع رهبر بود.

محمدنسب اظهار کرد: اما همان افراد در سال‌های اخیر که منافع آنها در خطر افتاد زیر چتر هاشمی آمدند و هاشمی‌ها سر دادند.

وی یادآور شد: همین افراد برای اینکه منافع خود را بر باد رفته می‌دیدند زیر چتر هاشمی آمدند تا بین رهبری و ایشان فاصله ایجاد کنند و محبت ایشان به رهبری را کم کنند اما هوش آن مرحوم خللی در این کار ایجاد نکرد.دیدگاه شما در مورد : مطیع رهبر بودن از ویژگی‌های مرحوم هاشمی بود

مطیع رهبر بودن از ویژگی‌های مرحوم هاشمی بود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ