• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24936 - تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 - ساعت: 08:40

چاپ
اولین محموله کمک های مردمی به جبهه مقاومت ارسال شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود خبر داد

اولین محموله کمک های مردمی به جبهه مقاومت ارسال شد


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود از ارسال اولین محموله کمک های مردمی به جبهه مقاومت خبر داد.

به گزارش میانخبر، حسین جناسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: اولین محموله کمک‌های مردمی به‌نام شهیدمدافع حرم حاج سعیدکمالی ظهر دیروز با حضورامام جمعه و مسئولان شهرستان میاندورود توسط ستادپشتیبانی جبهه مقاومت اسلامی شامل 500 کیلو برنج، 48 جفت چکمه و پوتین، 17 تخته پتو، 200 عدد آب معدنی، 12 عدد روغن مایع ، 12 بسته خرما، 277 عدد پوشاک بزرگ و کوچک، ماکارانی 20 بسته، دمپایی 50 جفت، اورکت 10 عدد و .... در دو وانت اعزام شد.

وی بیان کرد: این کمک‌ها از سوی ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت اسلامی شهرستان میاندورود در سطح شهرستان از رزمندگان، پیشکسوتان جبهه و جنگ و خیرین جمع‌آوری شد.

فرمانده سپاه میاندورود با بیان اینکه این ستاد یک ماه در میاندورود فعال شده و مردم هم حمایت‌های خوبی انجام دادند، افزود: رئیس این ستاد امام جمعه است و فرمانده سپاه دبیری آن را برعهده دارد.

جناسمی موادغذایی و لباس را از نیازهای اصلی جبهه مقامت بیان کرد و گفت: امیدواریم با کمک‌های حداقلی خود بتوانیم دردی از دردهای کشورهای مقاومت اسلامی را کاهش دهیم.

دبیر ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت اسلامی خاطرنشان کرد: از همه خیرین و پیشکسوتان میاندورودی انتظار داریم کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به پایگاه‌های مقاومت تحویل دهند.مطالب مرتبط با : اولین محموله کمک های مردمی به جبهه مقاومت ارسال شد
دیدگاه شما در مورد : اولین محموله کمک های مردمی به جبهه مقاومت ارسال شد

اولین محموله کمک های مردمی به جبهه مقاومت ارسال شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ