• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 24990 - تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 - ساعت: 15:48

چاپ

محکومیت ۶۰ میلیارد ریالی برای یک تبعه خارجی


مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: یک تبعه خارجی در این استان به خاطر قاچاق 24 کیلوگرم طلا به پرداخت 60 میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت جمهوری اسلامی ایران محکوم شد.

به گزارش میانخبر، این اداره کل روز شنبه به نقل از حمیدرضا کریم گزارش داد: به دنبال بررسی‌های صورت گرفته از حسابهای بانکی یک تبعه خارجی و نحوه عملکرد آن در بانکهای داخل به ظن پولشوئی، موضوع در دستور کار مراجع نظارتی قرار گرفت.

وی ادامه داد: بر این اساس مشخص شد این تبعه خارجی به خرید و فروش طلا در مقیاس کلی مشغول است و دفعات ورود و خروج وی از ایران نشانگر آگاهی او از قوانین و مقررات مربوط به صادرات و قاچاق کالا و ارز جمهوری اسلامی ایران است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: پس از ارجاع پرونده به این اداره کل موضوع در دستور کار شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز مشهد قرار گرفت و پس از تحقیقات مشخص شد که وی به کرات در ایران و به خصوص مشهد اقدام به خرید طلا کرده و سپس در حجم‌های متفاوت و بدون اظهار و به نحو غیرمجاز آنها را از مرز تایباد خارج کرده است.

وی افزود: در نهایت بر اساس گزارش‌های مستند نیروی انتظامی احراز تخلف و اعلام جرم گمرکی و اقرار متهم شعبه مزبور متهم این پرونده را به اتهام قاچاق 24کیلوگرم طلا به پرداخت 60 میلیارد ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت به عنوان کالای از بین رفته محکوم کرد.


منبع : تابناک

مطالب مرتبط با : محکومیت ۶۰ میلیارد ریالی برای یک تبعه خارجی
دیدگاه شما در مورد : محکومیت ۶۰ میلیارد ریالی برای یک تبعه خارجی

محکومیت ۶۰ میلیارد ریالی برای یک تبعه خارجی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ