• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 24998 - تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 - ساعت: 21:25

چاپ
400 میلیون از طلب بازنشستگان را پرداخت کردیم/ از حمایت‌های رئیس دادگستری میاندورود تشکر می‌کنیم

مدیر شرکت پارس کرم خزر:

400 میلیون از طلب بازنشستگان را پرداخت کردیم/ از حمایت‌های رئیس دادگستری میاندورود تشکر می‌کنیم


مدیر شرکت پارس کرم خزر گفت: کمتر از 20 روز بیشتر بدهی به بازنشستگان در حدود 400 میلیون تومان را پرداخت کردیم.

به گزارش میانخبر، علی حمیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با بیان اینکه شرکت پارس کرم از مدتی قبل با مدیریت جدید در حال تولید و فعالیت است، اظهار کرد: نزدیک به 100 نفر با آغاز دوباره شرکت مشغول به کار شدند.

وی افزود: تولید بازیک کرم به‌عنوان مواد اولیه تولید چرم و تنها کارخانه تولید این محصول در خاورمیانه در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل در حال انجام است و امیدواریم حمایت‌ها در این زمینه همچنان وجود داشته باشد.

مدیر شرکت پارس کرم با اشاره به بدهی‌های این شرکت به بازنشستگان در زمان مدیران قبلی، بیان کرد: طبق توافقی که با رئیس دادگستری میاندورود داشتیم دو ماه برای پرداخت آن فرصت خواستیم.

حمیدی، خاطرنشان کرد: در مدت کمتر از 20 روز بیشتر بدهی‌های بازنشستگان در حدود 400 میلیون تومان را پرداخت کردیم و مابقی آن نیز به‌زودی پرداخت می‌شود.

وی نامشخص بودن مقدار طلب بعضی از بازنشستگان را دلیل پرداخت نشدن باقی آنها بیان کرد و گفت: در صورتی که مسئول مالی شرکت و مسئولان اداره کار مقدار طلب آنها را مشخص کنند طلب بازنشستگان را پرداخت خواهیم کرد و در این زمینه مشکلی نداریم.

حمیدی در پایان از آقاجانی رئیس دادگستری میاندورود بابت حمایت‌های بسیار خوب و ارزنده‌اش از شرکت و راه‌اندازی دوباره آن که باعث مشغول به کار شدن نزدیک به صد نفر و رونق دوباره در خانواده آنها شد، تشکر کرد.مطالب مرتبط با : 400 میلیون از طلب بازنشستگان را پرداخت کردیم/ از حمایت‌های رئیس دادگستری میاندورود تشکر می‌کنیم
دیدگاه شما در مورد : 400 میلیون از طلب بازنشستگان را پرداخت کردیم/ از حمایت‌های رئیس دادگستری میاندورود تشکر می‌کنیم

400 میلیون از طلب بازنشستگان را پرداخت کردیم/ از حمایت‌های رئیس دادگستری میاندورود تشکر می‌کنیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ