• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25030 - تاریخ انتشار : یکشنبه 26 دی 1395 - ساعت: 14:47

چاپ

قطع فعالیت جایگاههای CNG در گلستان


سخنگوی شرکت گاز گلستان گفت: افت فشار گاز در پی کاهش دما و افزایش میزان مصرف باعث تعطیلی فعالیت جایگاه های سی ان جی( CNG ) در استان تا اطلاع ثانوی شد.

به گزارش میانخبر، سید جواد موسوی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: با افزایش دمای هوا و کاهش میزان مصرف مشترکان فعالیت مجدد جایگاه های سی ان جی در استان آغازمی شود.

به گفته وی؛ در استان گلستان 63 جایگاه سوخت سی ان جی فعالیت دارد.

مصرف گاز در گلستان به 10.5 میلیون متر مکعب رسید.

سخنگوی شرکت گاز گلستان افزود: میزان مصرف گاز در استان با افزایش محسوسی هم اینک به 10 میلیون و 500 هزار متر مکعب درشبانه روز رسیده است.

وی از بخش گاز خانگی در استان خواست که در فصل زمستان امسال این شرکت را با صرفه جویی؛ در تامین گاز برای مشترکان بخش های مختلف یاری دهند.

به گفته موسوی؛ مقدار مصرف گاز مشترکان بخش خانگی استان در روزهای سرد و یخبندان آذرماه امسال تا 12 میلیون متر مکعب در شبانه روز رسید، در حالی که میانگین مصرف گاز این بخش در روزهای عادی بین 8-7 میلیون متر مکعب است.

وی همچنین اولویت فعالیت شرکت را در فصل زمستان تامین گاز مصرفی بخش خانگی زمستان بیان کرد.

در برخی از روزهای آذر امسال نیز بارش برف و یخبندان دمای هوا در گلستان را تا منفی 14 درجه کاهش داد که برای تامین گاز بخش خانگی و جلوگیری از افت فشار گاز، سوخت بخش صنعت و جایگاه های سی ان جی در مواردی قطع شد.

شرکت گاز گلستان علاوه بر مشترکان واحدهای تولیدی و صنعتی و جایگاه های سوخت سی ان جی، بیش از 500 هزار مشترک خانگی دارد.

طبق گزارش هواشناسی گلستان، هم اکنون آسمان گرگان مرکز استان صاف و دمای آن یک درجه سانتیگراد بالای صفر می باشد، در حالی که پیشنیه دمای گرگان در24 ساعت گذشته 12درجه سانتیگراد بالای صفر بوده است.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : قطع فعالیت جایگاههای CNG در گلستان
دیدگاه شما در مورد : قطع فعالیت جایگاههای CNG در گلستان

قطع فعالیت جایگاههای CNG در گلستان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ