• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 25037 - تاریخ انتشار : یکشنبه 26 دی 1395 - ساعت: 14:56

چاپ
بازدید رئیس آموزش و پرورش میاندورود از دفتر میانخبر+ عکس

بازدید رئیس آموزش و پرورش میاندورود از دفتر میانخبر+ عکس


بهروز عرب خزائلی مدیر آموزش و پرورش میاندورود، مسئول سنجش و امتحانت و روابط عمومی این اداره از دفتر خبری میانخبر بازدید کردند.

به گزارش میانخبر، بهروز عرب خزائلی مدیر آموزش و پرورش میاندورود، مسئول سنجش و امتحانت و روابط عمومی این اداره از دفتر خبری میانخبر بازدید کردند.

در این دیدار بهروز عرب خزائلی با بیان اینکه در قانون اساسی تحصیل رایگان برای همه اقشار جامعه تا دیپلم باید فراهم شود، اظهار کرد: براساس مصوبات مجلس و طبق لوایحی که دولت داده حدالامکان برای ارتقا آموزش و پرورش باید مشارکت مردمی در آن به رسمیت پذیرفته شود به‌همین دلیل مدارس هیات امنایی و غیردولتی معنا پیدا می‌کند.

مدیر آموزش و پرورش میاندورود به مشکلات موجود در تامین اعتبارات اشاره کرد و گفت: سال قبل اعتبارات قابل ذکری به مدارس داده نشد به همین دلیل اختیار داده شد برای تامین اعتبارات مدارس و بهسازی آموزش و پرورش، سفرهای علمی، اردویی، سیاحتی و گذاشتن جلسات آموزش اولیا در صورت تصویب انجمن اولیا و مربیان مدرسه، هرگونه توافقی شد از همیاری اولیا دانش‌آموزان و خیرین به‌صورت داوطلبانه مبالغی جمع‌آوری شود و هزینه کرد و آن هم با موافقت شورای دبیران و نظارت دقیق انجمن اولیا و مربیان انجام شود.

وی تاکید کرد: در مواردی که ضعف اقتصادی برای خانواده‌ها وجود داشته باشد اولیا با شناخت کامل نه تنها هیچگونه اجبار و الزامی نمی‌کنند بلکه به خانواده‌ها کمک اقتصادی هم می‌کنند.

عرب خزائلی خاطرنشان کرد: سیاست آموزش و پرورش بر این است که مدرسه‌ها به‌عنوان جامعه هدف، اولیای دانش‌آموزان، همکاران فرهنگی، خیرین، شورای آموزش و پرورش و نیز روحانیت دست به دست هم دهند و درصدد هدایت علمی و تربیتی دانش‌آموزان مساعدت کنند.

وی با اشاره به افتتاح ساختمان کانون، تصریح کرد: یک تحرک فوق العاده‌ای بعد از افتتاح کانون اتفاق افتاده است و رفت و آمد دانش آموزان، معلمان و مدیران بیشتر شده که مورد توجه ویژه مسئولان اداره کل قرار گرفته است.دیدگاه شما در مورد : بازدید رئیس آموزش و پرورش میاندورود از دفتر میانخبر+ عکس

بازدید رئیس آموزش و پرورش میاندورود از دفتر میانخبر+ عکس تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ