• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 25057 - تاریخ انتشار : یکشنبه 26 دی 1395 - ساعت: 16:22

چاپ
رژیم غذایی نقش مهمی در سلامتی انسان دارد

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود:

رژیم غذایی نقش مهمی در سلامتی انسان دارد


مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود گفت: می‌توانیم ذائقه خود را طوری تنظیم کنیم که یک سری غذاهایی که برای انسان مضر است دیگر آنها را استفاده نکنیم.

به گزارش میانخبر، شهمن مزدرانی ظهر امروز در جشنواره غذای خانوادگی در تالار فاطیما سورک، اظهار کرد: امروز مردم ما به این آگاهی رسیدند که باید رژیم غذایی خود را تغییر دهند و غذای خود را از پرچرب و چاق کننده تبدیل کنند به غذاهایی که بیشتر سلامتی ما را تضمین می‌کند.

وی درباره هدف این جشنواره، گفت: این جشنواره به ما یادآوری می‌کند که باید رژیم غذایی خود را تغییر دهیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود با بیان اینکه کشور ما از وضعیت نابه سامان اولیه که منتظر بودیم بیمار شویم و سپس به بیمارستان مراجعه و خود را درمان کنیم گذر کرده است، خاطرنشان کرد: امروز به این فکر می‌کنیم که بیمار نشویم و یا آن را عقب بیندازیم.

مزدرانی افزود: دیگر به این فکر نمی‌کنیم که مریض شویم بلکه به‌دنبال پیشگیری هستیم و این دستاورد مهمی است که کشور وارد آن شده و اقداماتی که انجام می‌شود در راستای این اهداف است.

وی با اشاره به برگزاری این جشنواره، بیان کرد: تمام این هزینه‌ها اهداف دارد که مردم یاد بگیرند چگونه زندگی کنند که بیماری به سراغ آنها نیاید و یا به عقب بیفتد.

مزدرانی با بیان اینکه تغییر ذائقه باعث می‌شود از یک رژیم غذایی نامناسب روی بیاوریم به یک رژیم غذای مناسب، خاطرنشان کرد: می‌توانیم ذائقه خود را طوری تنظیم کنیم که یک سری غذاهایی که برای انسان مضر است دیگر آنها را استفاده نکنیم.دیدگاه شما در مورد : رژیم غذایی نقش مهمی در سلامتی انسان دارد

رژیم غذایی نقش مهمی در سلامتی انسان دارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ