• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25062 - تاریخ انتشار : دوشنبه 27 دی 1395 - ساعت: 10:35

چاپ

دردسر کهنه اما تازه برای پرسپولیس


رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مانند همیشه از اظهار نظر در مورد موضوعات مهم طفره می‌رود و تأکید می‌کند هیچ اطلاعی ندارد!

به گزارش میانخبر، «حساب اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مسدود شد.» این خبر نه برای باشگاه پرسپولیس و نه برای باشگاه استقلال تازگی ندارد. دو باشگاه بزرگ پایتخت مدت‌هاست با بدهی‌های سنگین به‌جا مانده از دوران مدیریت‌های پیشین خود دست و پنجه نرم می‌کنند. بخش اعظمی از این مبلغ مربوط به بدهی‌های مالیاتی بازیکنان و مربیان دو تیم است که به دلیل عدم پرداخت مشمول جریمه‌های دیرکرد شده و به رقمی نجومی رسیده است.

در جدیدترین اتفاق سازمان امور مالیاتی کشور، حساب باشگاه پرسپولیس را به دلیل بدهی مالیاتی مسدود کرده است. رقمی که گفته می‌شود در حدود 80 تا 100 میلیارد تومان است و مدیران باشگاه پرسپولیس به دلیل درگیری با پرونده‌های شکایت بازیکنان و مربیان خارجی به فیفا و همچنین پرداخت مطالبات بازیکنان کنونی، تاکنون اقدامی جهت پرداخت بدهی‌های مالیاتی خود انجام نداده‌اند.

جالب اینجاست که مدیران باشگاه پرسپولیس هم در این باره پاسخگو نیستند. جعفر کاشانی، رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مانند همیشه از اظهار نظر در مورد موضوعات مهم طفره می‌رود و تأکید می‌کند هیچ اطلاعی ندارد!

کاشانی اعلام کرد «هیچ‌گونه اطلاعی در هیچ زمینه‌ای ندارد!» سؤال اینجاست چگونه رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از اتفاق مهمی مانند مسدود شدن حساب باشگاه و رقم نجومی بدهی بی‌اطلاع است. این در حالی است که حساب کاشانی هم توسط سازمان امور مالیاتی مسدود شده است چون زمانی که رقم بدهی مالیاتی یک شرکت از حد متعارف تجاوز می‌کند، سازمان امور مالیاتی، حساب اعضای هیئت مدیره آن شرکت را مسدود می‌کند.

باید دید سازمان امور مالیاتی در ادامه از چه اهرم فشاری استفاده می‌کند تا باشگاه پرسپولیس وادار به پرداخت بدهی سنگین مالیاتی خود شود.

 


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : دردسر کهنه اما تازه برای پرسپولیس
دیدگاه شما در مورد : دردسر کهنه اما تازه برای پرسپولیس

دردسر کهنه اما تازه برای پرسپولیس تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ