• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25072 - تاریخ انتشار : دوشنبه 27 دی 1395 - ساعت: 11:03

چاپ

محاکمه پسردانشجو به اتهام 3 جنایت


پسر کینه‌جو که در جنایتی هولناک پدر، مادر و پدربزرگش را کشته و هنگام جابه‌جایی اجساد قربانیان دستگیرشده بود صبح دیروز برای دومین بار در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی قربانزاده محاکمه شد.

به گزارش میانخبر، پسر کینه‌جو که در جنایتی هولناک پدر، مادر و پدربزرگش را کشته و هنگام جابه‌جایی اجساد قربانیان دستگیرشده بود صبح دیروز برای دومین بار در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی قربانزاده محاکمه شد.

عامل جنایت در آخرین دفاع‌اش به قضات گفت: «طی این دوسال گرفتار کابوس مرگ بوده‌ام و دیگر هیچ انگیزه‌ای برای زندگی ندارم، می خواهم زودتر اعدامم کنید.»

در این جنایت خانوادگی که شب هشتم آذر سال 93 اتفاق افتاد، پسر جوانی به پلیس خبر داد که دوست دانشجویش به نام «میلاد»، پدر، مادر و پدربزرگش را کشته است.

بلافاصله مأموران پلیس در صحنه جرم حاضر شدند و میلاد را هنگام انتقال اجساد قربانیان به داخل خودروی پرایدش دستگیرکردند.آن موقع میلاد جسد پدرش را در صندوق عقب خودرو قرار داده بود و می خواست اجساد مادرش و پدر بزرگ 80 ساله‌اش را هم از داخل آپارتمان به درون خودرو انتقال دهد.

تحقیقات پزشکی قانونی حاضردر محل جنایت نیز حکایت از آن داشت که اعضای خانواده در ساعات پایانی شب و هنگامی که همگی در خواب بوده‌اند با ضربات چاقو از پا درآمده‌اند.

دوست میلاد که راز جنایت را برای پلیس فاش کرده بود به پلیس گفت: «شب قبل، میلاد در تماس تلفنی به من گفت از زندگی خسته شده است و می‌خواهد اعضای خانواده‌اش را به قتل برساند. بعد از شنیدن این حرف آرام‌اش کردم تا اینکه ساعت 6 صبح دوباره زنگ زد و با خونسردی اصرار کرد به خانه‌شان بروم تا درباره موضوع مهمی با هم صحبت کنیم. وقتی با نگرانی جلو در خانه‌شان رسیدم، میلاد را دیدم که منتظرم بود.» او گفت: اعضای خانواده‌اش را به قتل رسانده است که من هم بدون اینکه متوجه شود با پلیس تماس گرفتم.

«میلاد» که از جنایت‌هایش احساس پشیمانی نمی‌کرد در بازجویی‌ها گفت: از گذشته با پدر 60 ساله و مادر 55 ساله‌ام اختلاف داشتم تا اینکه شب گذشته برای پایان دادن به این اختلاف‌ها تصمیم به قتل‌شان گرفتم.شب حادثه پدربزرگم هم در خانه‌ ما میهمان بود.بنابراین منتظر ماندم تا آنها بخوابند. نیمه شب با اطمینان از اینکه خواب هستند با چاقویی به سراغشان رفتم و آنها را یکی پس از دیگری کشتم.

میلاد صبح دیروز درحالی برای محاکمه از زندان به دادگاه منتقل شده بود که خواهر، خاله و دایی‌اش برای او تقاضای قصاص کرده بودند.

میلاد وقتی پای میز محاکمه ایستاد این بار ضمن شرح ماجرای جنایت منکر اعترافات قبلی‌اش شد و گفت: زمانی که به خانه رسیدم و به اتاقم رفتم مدتی با گوشی‌ام در حال ارسال پیامک بودم که با صدای جیغ مادرم از اتاق بیرون رفتم و دیدم پدرم با چاقو بالای سر مادرم ایستاده و با هم در حال مشاجره هستند. با دیدن این صحنه عصبانی شدم و چاقو را گرفتم و به طرفش حمله کردم ولی او از من فاصله گرفت.ناگهان متوجه شدم که پدربزرگ و مادرم کشته شده‌اند. بنابراین با چاقویی که در دست داشتم پدرم را کشتم!

وکیل متهم نیز در دفاع از موکلش گفت: «مصرف ماده مخدر «شیشه» ساعاتی قبل از حادثه، موکلم را از حالت عادی خارج کرده بود. به همین خاطر او زمان وقوع قتل حالت طبیعی نداشته است و نباید قصاص شود.این درحالی بود که پزشکی قانونی، سلامت روانی عامل جنایت را تأیید کرده بود.»

در پایان محاکمه، قضات دادگاه که با انکار متهم در کشتن مادر ،پدر و پدربزرگش روبه‌رو شده بودند با اعلام ختم جلسه، وارد شور شده و بزودی حکم خود را صادر خواهند کرد.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : محاکمه پسردانشجو به اتهام 3 جنایت
دیدگاه شما در مورد : محاکمه پسردانشجو به اتهام 3 جنایت

محاکمه پسردانشجو به اتهام 3 جنایت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ