• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25101 - تاریخ انتشار : دوشنبه 27 دی 1395 - ساعت: 12:20

چاپ

آخرین خبر از حضانت «ترانه ایران»


معاون امور پیشگیری اداره کل بهزیستی استان اصفهان گفت: درخواست رسمی برای حضانت «ترانه ایران»، نوزادی که در مبارکه بر سر راه گذاشته شده بود، نداریم.

به گزارش میانخبر، مرضیه فرشاد با اشاره به آخرین وضعیت «ترانه ایران» نوزادی که طی دو هفته اخیر در شهرستان مبارکه پیدا شده بود، اظهار داشت: این نوزاد در حال حاضر در شیرخوارگاه بهزیستی استان اصفهان نگهداری می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هنوز اطلاعی در خصوص والدین این نوزاد به دست نیامده است، اضافه کرد: همچنین تاکنون هیچ کس درخواست رسمی برای حضانت این نوزاد را اعلام نکرده است.

معاون امور پیشگیری اداره کل بهزیستی استان اصفهان با اشاره به اینکه تصمیم نهایی در خصوص «ترانه ایران» در کمیته‌ای که متشکل از مسئولان بهزیستی و قوه قضائیه است، گرفته می‌شود، ابراز داشت: تاکنون تصمیم جدی برای تعیین تکلیف این نوزاد به دلیل لزوم بررسی‌های بیشتر اتخاذ نشده است.

هر دو هفته یک نوزاد سرراهی پیدا می‌شود

وی در ادامه به اشاره به اینکه به صورت میانگین هر دو هفته یک بار یک نوزاد سرراهی در استان اصفهان پیدا می‌شود، ابراز داشت: اغلب این نوزادان توسط شهروندان شناسایی و پس از اعلام به نیروی انتظامی به مراکز بهزیستی منتقل می‌شوند.

فرشاد با اشاره به اینکه در حال حاضر همچنین از فعالیت ۴۰ خانه کودک و نوجوان در استان اصفهان خبر داد و اظهار داشت: در این خانه‌ها حدود ۵۰۰ کودک بد سرپرست و بی سرپرست نگهداری می‌شوند که توسط احکام قضایی به این خانه‌ها آورده شده‌اند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از یک هزار و ۶۰۰ زوج در انتظار دریافت حضانت نوازدان هستند، تصریح داشت: این در حالی است که سالانه بهزیستی امکان واگذاری حضانت حداکثر ۷۰ نوزاد به این زوج‌ها را دارد.


منبع : فردا

مطالب مرتبط با : آخرین خبر از حضانت «ترانه ایران»
دیدگاه شما در مورد : آخرین خبر از حضانت «ترانه ایران»

آخرین خبر از حضانت «ترانه ایران» تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ