• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25111 - تاریخ انتشار : دوشنبه 27 دی 1395 - ساعت: 12:37

چاپ

چاپ تعرفه‌های انتخابات شوراها در ۷ رنگ


هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و وزارت کشور در جلسه‌ای مشترک نحوه تهیه تعرفه‌های انتخاباتی(برگه‌های اخذ رأی) را مشخص کردند.

به گزارش میانخبر، هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و وزارت کشور در جلسه‌ای مشترک نحوه تهیه تعرفه‌های انتخاباتی(برگه‌های اخذ رأی) را مشخص کردند.

در جلسه اخیر هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و وزارت کشور نحوه تهیه تعرفه‌های انتخاباتی(برگه‌های اخذ رأی) مشخص و مقرر شد، برای استان‌ها، شهرها، بخش‌ها و روستاها که 21،15،11،9،7،5،3 نماینده در شورای شهر دارند تعرفه‌ها با رنگ‌های مختلف چاپ شود. که در چند روز گذشته با حضور نمایندگان وزارت کشور و شورای مرکزی نظارت در چاپخانه برگه‌های اخذ رای چاپ شد.

همچنین در جلسه اخیر توافق شده حدود 66 هزار شعبه اخذ رأی در سراسر کشور کار رأی‌گیری را انجام دهند.

همچنین بر روی تعرفه‌های در حال چاپ هولوگرام امنیتی قرار داده شده تا از جعل و سو استفاده جلوگیری شود و همچنین امضای رئیس هیئت نظارت بر انتخابات نیز که در تعرفه‌های انتخابات گذشته وجود نداشته در تعرفه‌های جدید وجود دارد.

بر اساس این گزارش طبق قانون نظارت بر انتخابات شوراها بر عهده مجلس است که در همین راستا نمایندگان در جلسه علنی مجلس «محمدجواد کولیوند نماینده مردم کرج »، «محمد محمودی شاه‌نشین نماینده مردم شهریار» و «قاسم میرزایی نکو نماینده مردم دماوند» بهرام پارسایی نماینده مردم شیراز» و «فرهاد تجری نماینده مردم قصر شیرین» را به عنوان اعضای هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها انتخاب کردند که در انتخابات 29 اردیبهشت سال 96 این مسئولیت را بر عهده داشته باشند.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : چاپ تعرفه‌های انتخابات شوراها در ۷ رنگ
دیدگاه شما در مورد : چاپ تعرفه‌های انتخابات شوراها در ۷ رنگ

چاپ تعرفه‌های انتخابات شوراها در ۷ رنگ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ