• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 25138 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 دی 1395 - ساعت: 16:16

چاپ

خاتمی از سردار نقدی شکایت کرد


در پی اظهارات رئیس سابق سازمان بسیج در گفتگو با روزنامه شرق، وکیل رئیس دولت اصلاحات از شکایت علیه سردار نقدی خبر داد.

به گزارش میانخبر، در پی اظهارات رئیس سابق سازمان بسیج در گفتگو با روزنامه شرق، وکیل رئیس دولت اصلاحات از شکایت علیه سردار نقدی خبر داد.

سید محمد انجام وکیل رئیس دولت اصلاحات در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا، درباره موضوع این شکایت اظهار داشت:‌ سردار نقدی چندی پیش در مصاحبه‌ای با روزنامه شرق ادعا می‌کند که آقای خاتمی از پادشاه عربستان برای کارهای سیاسی خود پول گرفته است که خبرنگار به سردار نقدی می‌گوید قبلا این مسئله تکذیب شده است. سردار نقدی جواب می‌دهد که من را محاکمه کنید و من آنجا جواب می‌دهم.

وکیل رئیس دولت اصلاحات اضافه کرد: چون این ادعا مبنایی ندارد قریب دو هفته پیش یک شکایت کیفری با عنوان نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی علیه سردار نقدی در شعبه 4 بازپرسی دادسرای رسانه ثبت کردیم که در حال رسیدگی است.

وی درباره علت طرح شکایت از سوی رئیس دولت اصلاحات تشریح کرد: سال 88 در برنامه «دیروز،‌ امروز، فردا» آقای شریعتمداری موضوع جرج سوروس را علیه آقای خاتمی مطرح کرد؛ آقای خاتمی مشی شکایت ندارد اما در دیداری که با علما و مراجع قم داشتند وقتی این مسئله مطرح می‌شود به آقای خاتمی می‌گویند که اگر مسئله واقعیت ندارد شکایت کنید به همین خاطر تصمیم به طرح شکایت گرفته شد. شکایت از مدیرمسئول روزنامه کیهان در شعبه 2 بازپرسی کارکنان دولت مورد رسیدگی قرار گرفت و آقای شریعتمداری یک نوبت احضار و تفهیم اتهام شد. آقای شریعتمداری در آن جلسه گفته بود که طرح این شکایت خیلی مسخره است و آقای خاتمی هم قبول دارد ولی این وکیل سرخود، این مسئله را پیگیری می کند.

انجام افزود:‌ این شکایت از آقای شریعتمداری به این دلیل که باید همه شکایت ها از یک فرد در یک پروسه رسیدگی شود با سایر شکایت‌ها تجمیع شد ولی گویا دادستان خواهان آن بود که این شکایت به طور جداگانه پیگیری شود و من چند بار سعی کردم با مراجعه به دفتر دادستان پیگیر آن شوم ولی تا به حال به نتیجه مشخصی نرسیده است.

وکیل رئیس دولت اصلاحات گفت: من از آقای خاتمی کسب اجازه کردم که طرح شکایت از سردار نقدی را در رسانه ها مطرح کنم.

بنابراین گزارش این شکایت بیش از آنکه جنبه حقوقی داشته باشد، جنگی تبلیغاتی است که از سوی رئیس جریان اصلاحات و رسانه های حامی این جریان برای مطرح کردن دوباره وی صورت گرفته است.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : خاتمی از سردار نقدی شکایت کرد
دیدگاه شما در مورد : خاتمی از سردار نقدی شکایت کرد

خاتمی از سردار نقدی شکایت کرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ